fbpx
Plecy

Mistrzowskie strategie na trudnych pracowników
za jedyne 197 zł

Czy chcesz podnieść skuteczność swojego zarządzania i poprowadzić swój zespół na nowe, rewolucyjne szczyty? Mamy dla Ciebie klucz do sukcesu – mini produkt “Mistrzowskie strategie na trudnych pracowników”. Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli mierzysz się z tymi problemami:

 • Toksyczne zachowania pracowników
 • Spotykasz wilki o w owczej skórze, które podstępnie atakują innych
 • Chciałbyś poradzić sobie z dręczycielem i krytykiem, który niszczy innych ludzi i powoduje unikanie komunikacji oraz brak zaangażowania
 • Mierzysz się z milczkiem w zespole, który  niechętnie angażuje się w działania
 • Chciałbyś sobie lepiej poradzić z wszechwiedzącym pracownikiem, który nie dopuszcza innych pracowników do głosu
 • Chcesz poradzić sobie z narcyzem
 • Trudno Ci poradzić sobie z manipulatorem, który nie robi nic co mu się nie opłaci 
 • Masz w zespole marudę, który obniża morale zespołu
 • Spotykasz się z plotkami, które odwracają pracowników od pracy i nie wiesz jak sobie z nimi poradzić
 • Często spotykasz się z oporem pracowników i chciałbyś zamiast oporu zobaczyć zaangażowanie
 • W Twoim zespole lub w firmie pojawiają się trudne emocje, które wymagają zaopiekowania
 • Często mierzysz się z konfliktami w zespole i chciałbyś się nauczyć je rozwiązywać

Kurs składa się z 10 inspirujących nagrań, które dotykają kluczowych aspektów związanych z największymi problemami menadżerów z zespołem. Ten kurs został stworzony z myślą o menadżerach pragnących doskonalić swoje umiejętności i rozwiązywać problemy zespołu takie jak pretensje, żale, krytykę, wycofanie się, złość, strach, porażkę, kłamstwo, plotki, marudzenie, manipulacje, konflikty, opór. Dodatkowo otrzymasz BONUS – Autocoaching w trudnych sytuacjach.

LogotypDP.png

Dlaczego warto zainwestować w Mistrzowskie strategie na trudnych pracowników

 1. Poradzisz sobie z krytyką: Nauczysz się rozpoznawać 9 rodzajów krytyki. Poznasz 8 skutecznych technik radzenia sobie z krytyką do zastosowania od zaraz.

 2. Poradzisz sobie z manipulatorem, wampirem energetycznym i narcyzem: Dowiesz się jak rozpoznać takie toksyczne osoby, zrozumiesz dlaczego tak się zachowują i poznasz sprawdzone strategie radzenia sobie z takimi osobami.

 3. Nauczysz się skutecznie zarządzać zmianą bez oporu: Dowiedz się jakie siły wpływają na zmianę i zidentyfikuj źródła oporu. Poznaj 46 strategii radzenia sobie z oporem. Dowiedz się jak wyrażać swoje oczekiwania, żeby zabrzmiały jako potrzeba a nie żądanie.

 4. Nauczysz się gasić emocje w zespole: Dowiesz się jak sprawdzić czy Ty lub Twoi pracownicy jesteście w strefie równowagi. Poznasz 5 sprawdzonych kroków do ugaszenia emocji w zespole. Dowiesz się jak ugasić pretensje, żale, krytykę, wycofanie się, złość, strach, porażkę, kłamstwo, plotki, marudzenie.

 5. Dowiesz się jak poradzić sobie z trudnymi pracownikami: Dowiesz się kiedy możemy mówić, że mamy problem z pracownikiem. Dowiesz się co powoduje, że pracownicy stają się toksyczni. Poznasz model zarządzania toksycznymi pracownikami. 

 6. Naucz się rozwiązywać konflikty: Dowiesz się o co ludzie się kłócą. Poznasz źródła tych konfliktów. Poznasz również style rozwiązywania konfliktów. Nauczysz się prowadzić negocjacje oparte na zasadach, które pomogą Ci skutecznie wyjść z niejednego konfliktu.

LogotypDP.png

Dlaczego teraz?

Nie przegap tej unikalnej szansy na rozwój swojej kariery menadżerskiej! Inwestuj w siebie i swoją firmę już teraz, zdobywając wiedzę, która przyniesie natychmiastowe korzyści.

Kup teraz za 197 zł i zainwestuj w swój sukces menadżerski!
Jest to oferta specjalna z obniżką aż 50% taniej! Zainwestuj 197 zł zamiast 394 zł. 

Odkryj, jak te niezbędne tajniki mogą przekształcić Twoje zarządzanie i szybciej wychodzić z trudnych sytuacji, żebyś mógł się skoncentrować na realizacji celów.

 1. Lepsze relacje: Zdobyta wiedza przyda Ci się nie tylko na gruncie zawodowych, ale również prywatnym. Zrozumiesz dlaczego źle się czujesz w towarzystwie niektórych osób i dowiesz się jak to zmienić. Jeśli na kimś Ci zależy będziesz wiedział jak mu pomóc, a w innych przypadkach zrozumiesz jak złe relacje Cię niszczą i będziesz mógł podjąć dobrą dla Ciebie decyzje świadomie. 
 2. Zwiększ swoją wartość rynkową: Zdobądź unikalne umiejętności, które sprawią, że staniesz się cenniejszym liderem i menadżerem.
 3. Zadbaj o emocje własne i współpracowników: naucz się jak sobie radzić z trudnymi pracownikami zmniejszając poziom stresu w zespole oraz jak skutecznie ugasić emocje.
 4. Efektywność dla Ciebie i Twojego zespołu: Naucz się szybko panować nad emocjami, trudnymi pracownikami, oporem i konfliktami, aby poprawić efektywność pracy zarówno swojej, jak i zespołu.
 5. Oszczędność czasu i energii: Unikaj błędów, które inne osoby popełniły na drodze do sukcesu. Skorzystaj z gotowych rozwiązań, aby osiągnąć swoje cele szybciej.
 6. Inwestycja w przyszłość: Zainwestuj już dziś w swoją przyszłość zawodową, zdobywając wiedzę, która będzie cennym kapitałem przez wiele lat.

Nie czekaj!

Kup teraz za 197 zł i zainwestuj w lepszą przyszłość swoją i swojego zespołu.

“Mistrzowskie strategie na trudnych pracowników” to klucz do rozwoju, który otworzy przed Tobą drzwi do lepszych relacji i lepszego samopoczucia! 

Te strategie zastosujesz nie tylko w pracy, ale również w życiu osobistym!

LogotypDP.png

Co dostajesz?

 1. Jak sobie radzić z trudnymi pracownikami?
 2. Jak radzić sobie z oporem?
 3. Jak ugasić emocje w zespole?
 4. Strategie radzenia sobie z krytykiem
 5. Strategie radzenia sobie z narcyzem
 6. Strategie radzenia sobie z wampirem energetycznym
 7. Strategie radzenia sobie z manipulatorami
 8. Źródła konfliktów i ich rozwiązywanie
 9. Jak zapobiegać konfliktom
 10. Autocoaching w trudnych sytuacjach – BONUS
Mockupy 7 lekcji video w kursie

BONUS:

 • Nagranie mentoringu Autocoaching w trudnych sytuacjach:  Dowiesz się jak zapewnić sobie coaching w trudnych sytuacjach tzn. emocjach, zachowaniach, myślach, relacjach, oczekiwaniach, pracy, życiu osobistym. Dowiesz się jak poradzić sobie w sferze osobistej, zawodowej, relacji, zdrowia i kondycji fizycznej, strefie duchowej, strefie emocjonalnej. Dowiedz się jak skutecznie przeprowadzić autocoaching, żeby wzmocnić relację ze sobą, zobaczyć co się z Tobą dzieje i przeprowadzić głęboką refleksję. Dowiesz się jak zidentyfikować przyczyny słabości, rezygnacji, lęku. Dowiesz się jak ważne jest określenie swoich celów i jak to zrobić nawet w trudnej sytuacji. I co najważniejsze dowiesz się jak planować i działać mimo trudności.
LogotypDP.png

Co zyskujesz?

 1. Niezawodne narzędzia: Dostęp do konkretnych narzędzi i strategii, które natychmiast podniosą jakość współpracy w Twoim zespole oraz życiu osobistym.
 2. Praktyczne podejście: Nie trać czasu na teorię bez zastosowania praktyki. “Mistrzowskie strategie na trudnych pracowników” skupia się na praktycznych aspektach, które możesz zastosować od razu.
 3. Zespołowe korzyści: Opanuj tajniki budowania i utrzymywania dobrej atmosfery w zespole. Taka atmosfera zwiększa bezpieczeństwo i zaufanie, a za nimi idą lepsze wyniki.
 4. Poprawa komunikacji: Dzięki zrozumieniu z czego wynikają problemy z trudnymi pracownikami, konflikty, trudne emocje i opór oraz dzięki poznaniu metod radzenia sobie z tymi problemami, skrócisz drogę do osiągnięcia swoich celów.
 5. Dobre zmiany na wyciągnięcie ręki: Dowiedz się, jak wprowadzać dobre zmiany w komunikacji, które każdego dnia przyniosą oczekiwane efekty zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.

Kup teraz i zacznij rozwiązywać problemy z trudnymi osobami już dziś! Zdobądź sekretne rozwiązania z wyjątkowym bonusem!

Mistrzowskie strategie na trudnych pracowników

394PLN
197 PLN Dostęp do platformy szkoleniowej
 • Oszczędzasz 50% tj. 197 zł
 • Pakiet video 10 nagrań (8,5 godziny)
 • Dostęp do platformy szkoleniowej przez 12 m-cy
 • Materiały szkoleniowe (zeszyty ćwiczeń) w formie pdf
 • BONUS - lekcja jak przeprowadzać autocoaching w trudnych sytuacjach