fbpx
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

PREMIUM Black Week

Menadżerze! Z okazji Black Week’a mamy dla Ciebie niepowtarzalną okazję – PROMOCJA na nasze najlepsze programy rozwojowe.

Nie przegap szansy na osiągnięcie nowych umiejętności w najlepszej cenie.

Sekrety Sukcesu Menadżera

Pakiet video 10 webinarów
300PLN
45 PLN Bezterminowy dostęp
 • Oszczędzasz 85% tj. 255 zł

  Oferta ważna do 30.11.2023 r.
 • Pakiet video 10 webinarów (18 godzin i 18 minut)​
 • Bezterminowy dostęp do platformy kursowej​
 • Dostęp do nowych webinarów prowadzonych przez Digital Passion, które będą wgrywane na platformę kursową po ich premierze​
 • BONUS - 2 testy z objaśnieniem:
  (1) dojrzałości przywódczej
  (2) kompetencji przywódczych

Zawód Menadżer

Kurs video + mentoringi grupowe online
1650PLN
990 PLN Za dostęp przez 12 m-cy
 • Oszczędzasz 40% z kodem rabatowym tj. 660 zł

  Twój kod rabatowy: ZM2023BW ważny do 3.12.2023 r.
 • Kurs obejmujący 11 modułów, 70 lekcji (30 godzin 48 minut)
 • Mentoringi grupowe online przez 12 m-cy - 1 sesja/m-c
 • Dostęp do platformy kursowej przez 12 m-cy
 • 2 zeszyty ćwiczeń (100 stron), karty pracy, 4 testy (w tym kolorów osobowości), przykłady kodeksu honorowego, expose menadżera, mapa kompetencji, 12 wyróżników kultury, pytania rekrutacyjne, 46 strategii radzenia sobie z oporem
 • Grupa wsparcia na Discord przez 12 m-cy
 • Certyfikat ukończenia kursu Zawód menadżer (po ukończeniu 11 modułów)
 • Licencja na wykorzystanie metody oraz szablonów w Twojej organizacji
Hit

Akademia
Mistrzów Efektywności

Kurs live online + mentoringi grupowe + platforma szkoleniowa
5600PLN
4200 PLN Za 8 m-cy (cały program)
 • Oszczędzasz 25% z kodem rabatowym tj. 1400 zł

  Twój kod rabatowy: AME2023BW ważny do 3.12.2023 r.
 • 8 szkolenie online + dostęp do nagrań (300 lekcji, 12 webinarów, 20 mentoringów) przez 8 m-cy
 • Biblioteka kilkudziesięciu szablonów, zeszytów ćwiczeń, szkoleń, webinarów
 • Mentoringi grupowe online przez 8 m-cy - 4 sesje/m-c
 • Grupa wsparcia na Discord przez 8 miesięcy
 • Certyfikat eksperta efektywności (po ukończeniu 8 modułów szkoleń)
 • Licencja na wykorzystanie metody oraz szablonów w Twojej organizacji
 • Możliwość prowadzenia szkoleń na naszej licencji i zarabiania na nich
PREMIUM

Przykładowe referencje

Nie musisz nam wierzyć. Sprawdź jak inni oceniają nasze kompetencje.

Uzyskaliśmy dużo większą efektywność organizacji. Przez 10 lat od wdrożenia nasza firma urosła kilkukrotnie, a operacje są realizowane podobnym zespołem. Odkryliśmy ukryty potencjał naszej firmy.
Piotr Ruszecki
Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu Hellmann Worldwide Logistics Polska
Mogę polecić usługi wszystkim firmom, które chciałyby wprowadzić swoją organizację na wyższy poziom efektywności, zaplanować wygrywającą strategię i efektywnie ją wdrożyć wprowadzając nowoczesny zwinny system zarządzania.
Witold Antosiewicz
Ekspert tworzenia relacji biznesowych
Szkolenie w Agile było wielką przyjemnością i pomimo braku mojej wiedzy i doświadczenia w pracy tą metoda, dzięki fantastycznym zdolnościom, profesjonalnym podejściem, łatwością w "otwieraniu ludzi" na nowości, wprowadził mnie na nowe ścieżki nie tylko wiedzy ale i kariery.
Łukasz Kluczewski
Dyrektor Logistyki, Saria Polska
Jeśli chcesz przejść przez proces transformacji z sukcesem, to z czystym sumieniem mogę polecić na przewodnika Roberta Wojtachnika.
Łukasz Komorniczak
Project Manager, Fiege
Dlaczego polecam Roberta? Bo wskazał mi praktyczne rozwiązania, które przełożą się na zwiększenie efektywności. Robert potrafi spojrzeć z innej perspektywy i pomóc w rozwoju firmy. Robert jest niezwykle kompetentny.
Filip Woźniakowski
Właściciel
Ogromne wyzwanie, aby na bazie różnorodności zespołu zatrudniającego ponad 650 pracowników budować spójność. A jednak! Podjęliśmy to wyzwanie i dzięki wsparciu Roberta Wojtachnika z Digital Passion w poprowadzeniu warsztatów w naszej organizacji udało nam się zdiagnozować kulturę, określić wartości spójne dla wszystkich łączonych Instytutów i określić nasze przewagi biznesowe i mocne strony.
Krystyna Sawczuk
Dyrektor HR, Łukasiewicz
Robert zna się na strategii, nowoczesnych systemach zarządzania, tworzeniu bardzo efektywnych modeli operacyjnych, projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych. Kontakt z nim rozwiązuje największe problemy przedsiębiorstw oraz całkowicie zmienia spojrzenie na operacyjną część biznesu. Czytelniku tej rekomendacji, życzę Ci doświadczenia współpracy z Robertem.
Marcin Rutecki
Właściciel Klubu Inteligencji Biznesu
Robert Wojtachnik to zdecydowanie jeden z najlepszych ekspertów zarządzania na LinkedIn. Potrafi zdiagnozować organizację, zdefiniować jej aktualną kulturę organizacyjną oraz zmapować przepływ informacji i pracy. Wydobywa prawdziwy potencjał z zespołów i firm, którym doradza. Na dowód wystarczy spojrzeć na jego publikacje, które są samym "mięsem" płynącym z praktyki.
Igor Mikołaj Subocz
Co-founder & Head of Growth 𝘇𝘂.𝗮𝗴𝗲𝗻𝗰𝘆
Roberta mogę bez wahania zaliczyć do czołówki konsultantów biznesowych, z którymi miałem do czynienia w ciągu ostatnich dwóch lat. A było ich wielu. Roberta cechuje pragmatyzm, wielowymiarowe spojrzenie na rozwój firmy, prawdziwa obsesja na punkcie efektywności procesów biznesowych. W trakcie jednej tylko konsultacji dostałem pakiet narzędzi i konkretnych podpowiedzi, Część z nich rzucała zupełnie nowe światło na problemy, z którymi się zmagałem. Wisienką na torcie jest atmosfera serdeczności i sympatii, którą Robert wokół siebie roztacza.
Artur Rozmysł
Właściciel
Robert Wojtachnik jest doskonałym ekspertem w zakresie efektywności przedsiębiorstw i nowoczesnych systemów zarządzania. Wie, jak używać nowoczesnych narzędzi (strategia transformacji cyfrowej, architektura przedsiębiorstwa, SAFe) i przekuwać je w sukces przedsiębiorstwa. Wystarczy jedno spotkanie z Robertem, żebym zobaczyć, że jego praktyczne wskazówki pozwalają zmienić perspektywę i otworzyć umysł na nowości. Transformacje i optymalizacje przeprowadzone wspólnie z Robertem dają naprawdę ponadprzeciętne efekty.
Michał Sokołowski
Dyrektor Sprzedaży, Bellako
Jako osoba, która ma wiedzę IT posiada unikalna umiejętność mówienia o niej i przedstawiania problemów technologicznych w ten sposób iż każdy z biznesu zrozumie. Osobiście wiem ze nie jest to łatwe dla technologów gdy maja mówić "Sienkiewiczem" o zawiłościach w IT. Należy podkreślić iż Robert jest niezwykle sprawny i skuteczny w realizacji trudnych i skomplikowanych projektach IT. Ogromne pokłady energii i temperamentu pozwalają Robertowi na realizację trudnych zadań zawodowych w biznesie oraz w nietuzinkowy sposób opowiadać o zdobytych doświadczeniach.
Dr. Bartosz Wachnik
Członek Zarządu, Współwłaściciel, Alna Business Poland
Projekty w których współpracowaliśmy wymagały często nieszablonowego podejścia oraz zwinnego rozwiązywania problemów, co zawsze się udawało i Klient końcowy dostawał zawsze to na co liczył, czyli większą efektywność. Pan Robert to profesjonalista w każdym calu.
Krzysztof Chaładyn
Współwłaściciel, VP w Otimo

Wybierz program rozwojowy najlepszy dla siebie