fbpx
Plecy

Poznaj nowoczesne podejście do poprawy efektywności zespołów i organizacji

Zapisz się na bezpłatny webinar
i poznaj nowości ze świata efektywności.

Dowiedz się jak zostać ekspertem od efektywności i zyskać możliwość zarabiania, dzięki prowadzeniu szkoleń i warsztatów na naszej licencji.

Czego się dowiesz?

#1: Nowoczesne podejście do efektywności

Dowiedz się jak dbać o efektywność na wszystkich szczeblach organizacji. Poznaj nasze ramy, które pomogą Ci pamiętać o wszystkich ważnych kwestiach.

#2: Akademia mistrzów efektywności

Dowiedz się jak możesz zdobyć najnowszą widzę o efektywności organizacji przystępując do Akademii mistrzów efektywności. Poznaj 8 modułów Akademii.

#3: Wsparcie wdrożeniowe

Dowiedz się jakie usługi wsparcia otrzymasz w ramach Akademii mistrzów Efektywności, żeby posuwać swoje projekty do przodu.

#4: Zarabianie na szkoleniach

Odegraj niezastąpioną rolę zmieniając firmy w nowoczesne organizacje, a przy tym zyskaj możliwość zarabiania.

#5: Klub liderów zwinnego zarządzania

Dołącz do grona ekspertów takich jak Ty, wymieniaj się doświadczeniem. Bierz udział w Masterclass i sesjach Q&A. 
Dowiedz się jak pokazać światu swój profesjonalizm i zbudować markę eksperta.

Zapisz się na bezpłatny webinar

.

Dla kogo przeznaczony jest ten webinar?

Dla wszystkich którzy chcą tworzyć i promować markę eksperta, żeby więcej zarabiać, działać w elitarnym środowisku, wymieniać się doświadczeniem, zyskać kompleksową wiedzę i możliwość zarabiania na niej​.

Dla Prezesów, dyrektorów i menadżerów zarządzających zespołami, którzy chcą osiągać ambitne cele, nieustannie optymalizować procesy i poprawiać współpracę.

Dla firm, które chcą wyśrubować efektywność, rozwijać swoich pracowników i nie wydać przy tym majątku.

Webinar prowadzi

Robert Wojtachnik

Tworzę nowoczesny, zwinny system zarządzania (Agile Managemnt System – AMS®), który świetnie sobie radzi w turbulentnym otoczeniu. Łączę strategię z ludźmi, procesami i technologią.

Jestem przedsiębiorcą, trenerem i konsultantem. Rozumiem biznes, bo sam od 22 lat w nim działam jako menadżer. W projektach transformacji przedsiębiorstw przepracowałem >55000 godzin.

Nie jestem urodzonym managerem czy konsultantem. Wszystkich tych ról musiałem się nauczyć, przełamując własne słabości i opory. To co osiągnąłem wynika z ciągłej pracy nad sobą i nauki jak to skutecznie robić. Uczyłem się od najlepszych specjalistów w UK i USA. Obroniłem doktorat z nauk ekonomicznych, w którym zajmowałem się problemami efektywności przedsiębiorstw.

Dlaczego warto posłuchać o efektywności w moim wykonaniu? Bo stosowane przeze mnie metody działają:

➊ 500-600% większe przychody tą samą załogą

➋ 40% wzrostu obrotów i 200% większy zysk w 6 miesięcy

➌ 280% większa wydajność zespołów w 4 miesiące

Przykładowe referencje

Uzyskaliśmy dużo większą efektywność organizacji. Przez 10 lat od wdrożenia nasza firma urosła kilkukrotnie, a operacje są realizowane podobnym zespołem. Odkryliśmy ukryty potencjał naszej firmy.
Piotr Ruszecki
Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu Hellmann Worldwide Logistics Polska
Mogę polecić usługi wszystkim firmom, które chciałyby wprowadzić swoją organizację na wyższy poziom efektywności, zaplanować wygrywającą strategię i efektywnie ją wdrożyć wprowadzając nowoczesny zwinny system zarządzania.
Witold Antosiewicz
Klub Inteligencji Biznesu, LinkedIn Top Influencer
Szkolenie w Agile było wielką przyjemnością i pomimo braku mojej wiedzy i doświadczenia w pracy tą metoda, dzięki fantastycznym zdolnościom, profesjonalnym podejściem, łatwością w "otwieraniu ludzi" na nowości, wprowadził mnie na nowe ścieżki nie tylko wiedzy ale i kariery.
Łukasz Kluczewski
Dyrektor Logistyki, Saria Polska
Jeśli chcesz przejść przez proces transformacji z sukcesem, to z czystym sumieniem mogę polecić na przewodnika Roberta Wojtachnika.
Łukasz Komorniczak
Project Manager, Fiege

Zapisz się na bezpłatny webinar
poznaj najnowsze podejście do efektywności
i dowiedz jak zostać ekspertem od efektywności i zyskać możliwość zarabiania, dzięki prowadzeniu szkoleń i warsztatów na naszej licencji.