fbpx
Plecy

Poznaj tajniki budowy efektywnych zespołów i organizacji

Zapisz się na bezpłatny webinar dla menadżerów,
poznaj nowości ze świata efektywności i przywództwa oraz dowiedz się, jak zbudować efektywny zespół.

Czego się dowiesz?

#1: Nowoczesne podejście do efektywności

Dowiedz się jak dbać o efektywność na wszystkich szczeblach organizacji. Poznaj nasze ramy, które pomogą Ci pamiętać o wszystkich ważnych kwestiach.

#2: Jaka jest nowa rola lidera

Dowiedz się czym różni się Manager od Agile Leadera. Poznasz również w jakie role wchodzą liderzy w nowoczesnych przedsiębiorstwach.

#3 Od czego zależy efektywność zespołów

Dowiesz się jakie zespoły działają najbardziej efektywnie. Co musicie ustalić zanim zaczniecie pracować?

#4: Akademia mistrzów efektywności

Dowiesz się jak możesz zdobyć najnowszą widzę o efektywności organizacji przystępując do Akademii mistrzów efektywności. Poznasz naszą formułę 4:1 (4 mentoringi i 1 kurs w miesiącu), która pomoże Ci wdrażać wiedzę w życie i przezwyciężać problemy.

Zapisz się na bezpłatny webinar

.

Dla kogo przeznaczony jest ten webinar?

Dla wszystkich którzy chcą tworzyć i promować markę eksperta, żeby więcej zarabiać, działać w elitarnym środowisku, wymieniać się doświadczeniem, zyskać kompleksową wiedzę i możliwość zarabiania na niej​.

Dla Prezesów, dyrektorów i menadżerów zarządzających zespołami, którzy chcą osiągać ambitne cele, nieustannie optymalizować procesy i poprawiać współpracę.

Dla firm, które chcą wyśrubować efektywność, rozwijać swoich pracowników i nie wydać przy tym majątku.

Webinar prowadzi

Robert Wojtachnik

Tworzę nowoczesny, zwinny system zarządzania (Agile Managemnt System – AMS®), który świetnie sobie radzi w turbulentnym otoczeniu. Łączę strategię z ludźmi, procesami i technologią.

Jestem przedsiębiorcą, trenerem i konsultantem. Rozumiem biznes, bo sam od 22 lat w nim działam jako menadżer. W projektach transformacji przedsiębiorstw przepracowałem >55000 godzin.

Nie jestem urodzonym managerem czy konsultantem. Wszystkich tych ról musiałem się nauczyć, przełamując własne słabości i opory. To co osiągnąłem wynika z ciągłej pracy nad sobą i nauki jak to skutecznie robić. Uczyłem się od najlepszych specjalistów w UK i USA. Obroniłem doktorat z nauk ekonomicznych, w którym zajmowałem się problemami efektywności przedsiębiorstw.

Dlaczego warto posłuchać o efektywności w moim wykonaniu? Bo stosowane przeze mnie metody działają:

➊ 500-600% większe przychody tą samą załogą

➋ 40% wzrostu obrotów i 200% większy zysk w 6 miesięcy

➌ 280% większa wydajność zespołów w 4 miesiące

Poznaj opinie uczestników

Bardzo ciekawe szkolenie. Zwrócenie uwagi na często w pędzie pomijane rzeczy. Nie zwracamy uwagi jak wiele konkurencji mamy dookoła (rozpraszające zespół). Nastawienie na świadomość celu, nacisk na kulturę ( musimy rozumieć jaka jest wizja, utożsamiać się z nią). Dzięki temu osiągnięte zostanie odpowiednie przywództwo, będące efektem wynikającym bezpośrednio z tej kultury.

Karolina

Dziękuję za wartościowy webinar! Dowiedziałam się, jak ważne jest wyznaczenie wartości, misji wizji, celów, ale również wyrobienie całej kultury organizacji. Konieczne jest też odpowiednie rozpoznanie mocnych ale również słabych stron swoich pracowników, aby odpowiednio wyznaczyć im zadania, przy których "nie będą się męczyć" 🙂

Natalia

Nauczyłem się (biorę do siebie):
1. Rysowanie na prezentacji. Dla mnie bomba! 🙂
2. Uświadomiłem sobie, że moją konkurencją jest Netflix i FB
3. Przypomniałem sobie, że brak celów zespołowych jest wąskim gardłem
4. Czynnikiem sukcesu jest różnorodność

Marek

Przypomniałam sobie iż efektywna praca jest, gdy grupa jest zwarta, nie należy ludzi krytykować, a motywować do nauki i odkrywania wartości w sobie by potrafili poprawić to co zrobią źłe.

Sylwia

Bardzo ciekawe szkolenie. duża dawka wiedzy, ale czuję niedosyt. bardzo interesuje mnie właściwa komunikacja zadań, komunikacja między zespołami. bardzo dziękuję.

Zosia

Dziękuję, ekspercka wiedza, mega klamra spinająca wszystkie procesy, jestem za wyrafinowanym przywództwem z coachingiem zespołu 👌

Urszula

Bardzo ciekawe szkolenie, miły przekaz, miło się tego słuchało, dużo ciekawych materiałów.

Adam

Nauczyłem się o modelu Twierdza/Namiot. Mega wartość.

Michał

Bardzo ciekawy i rzeczowy webinar, masa wiedzy ale i energii do działania, którą przekazuje Robert Wojtachnik, raz jeszcze bardzo dziękuję i czekam na kolejne spotkanie.

Adam

Kto chciałby zbudować efektywny zespół warto zapisać się na webinar do Robert Wojtachnik

Agnieszka

Warto poznać te tajniki i wdrażać u siebie efektywne rozwiązania.

Jarosław

Przykładowe referencje

Uzyskaliśmy dużo większą efektywność organizacji. Przez 10 lat od wdrożenia nasza firma urosła kilkukrotnie, a operacje są realizowane podobnym zespołem. Odkryliśmy ukryty potencjał naszej firmy.
Piotr Ruszecki
Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu Hellmann Worldwide Logistics Polska
Mogę polecić usługi wszystkim firmom, które chciałyby wprowadzić swoją organizację na wyższy poziom efektywności, zaplanować wygrywającą strategię i efektywnie ją wdrożyć wprowadzając nowoczesny zwinny system zarządzania.
Witold Antosiewicz
Klub Inteligencji Biznesu, LinkedIn Top Influencer
Szkolenie w Agile było wielką przyjemnością i pomimo braku mojej wiedzy i doświadczenia w pracy tą metoda, dzięki fantastycznym zdolnościom, profesjonalnym podejściem, łatwością w "otwieraniu ludzi" na nowości, wprowadził mnie na nowe ścieżki nie tylko wiedzy ale i kariery.
Łukasz Kluczewski
Dyrektor Logistyki, Saria Polska
Jeśli chcesz przejść przez proces transformacji z sukcesem, to z czystym sumieniem mogę polecić na przewodnika Roberta Wojtachnika.
Łukasz Komorniczak
Project Manager, Fiege

Zapisz się na bezpłatny webinar
poznaj najnowsze podejście do efektywności i przywództwa
oraz dowiedz się jak zbudować efektywny zespół i organizację.