fbpx
Plecy

Wypróbuj Akademię Mistrzów Efektywności za darmo przez 14 dni

Dołącz do najnowocześniejszego programu rozwojowego dla menadżerów i przyszłych menadżerów. 

Dowiedz się jak efektywnie zarządzać zespołami, osiągać cele i wdrażać strategię. Poznaj tajniki skutecznej komunikacji. Zarządzaj zmianą i pokonaj opór pracowników. Dowiedz się jak poukładać procesy.

Co dostajesz w ramach bezpłatnej próby?

.

Dowiedz się więcej o Akademii Mistrzów Efektywności

Akademia Mistrzów efektywności jest programem rozwojowym kierowanym do właścicieli, zarządów, menadżerów i przyszłych menadżerów. 
Prowadzimy go w formule 4:1, co oznacza 4 sesje mentoringowe live i 1 szkolenie live w miesiącu (przez 8 m-cy). Wszystkie prowadzone kursy są nagrywane i będą umieszczone na platformie szkoleniowej dla osób, które nie mogły wziąć udziału w kursie online lub chcą sobie powtórzyć materiał.
Uczymy jak budować nowoczesne i efektywnie działające firmy, które szybko rosną, nie mają problemów komunikacyjnych, mają zadowolonych klientów, zaangażowanych pracowników i wyprzedzają konkurencję. W trakcie mentoringów wspieramy w poprawie efektywności osobistej, procesów, organizacji, zespołów i przywództwa.

Każdy absolwent Akademii:

  • Zdobędzie Certyfikat Agile Leadera i Certyfikat Eksperta efektywności (po ukończeniu 8 kursów i zdaniu testu)
  • Zyska możliwość zarabiania, dzięki prowadzeniu szkoleń i warsztatów na naszej licencji

Otrzymasz kilkadziesiąt szablonów, kanw, instrukcji, ściągawek, map drogowych, video i check-list, testów, dzięki którym szybko wdrożysz zdobytą wiedzę u siebie.

Obecnie na platformie szkoleniowej znajdują się kursy:

  • Zwinna organizacja – 11 lekcji
  • Zwinne wdrażanie strategii (OKRy, Doświadczenie klienta, Balanced Scorecard) – 29 lekcji
  • Zwinny zespół (Zwinny proces zespołowy, Scrum, ScrumBan) – 51 lekcji
  • Modelowanie i usprawnianie procesów biznesowych (BPMN, Visual Paradigm) – 57 lekcji
  • Kompetencje społeczne – 43 lekcje
  • Jak zatrudniać pracowników pasujących do Twojej kultury organizacyjnej – 8 lekcji
  • 8 webinarów na temat efektywności organizacji
  • 9 mentoringów na temat efektywności

Kim jesteśmy i dlaczego warto nam zaufać?

dr Robert Wojtachnik

Zarabia na życie poprawą efektywności przedsiębiorstw. Wierzy, że można wygrywać dzięki większej wiedzy, elastyczności, kompetencjom społecznym, świadomości siebie i klientów. Niepoprawny optymista. Przyjaciel świata, ludzi i nauki. Inspirowany przez doświadczenia, wyjątkowych ludzi i podróże.

Jest twórcą zwinnego system zarządzania (Agile Managemnt System – AMS®), który pomaga firmom podnosić efektywność w turbulentnym otoczeniu. Uważa, że każda firma, żeby działać  w konkurencyjnym otoczeniu powinna być firmą informatyczną. Uczy menadżerów i właścicieli w Akademii Mistrzów Efektywności jak wyśrubować efektywność osobistą, zespołów, przywództwa, procesów i całej organizacji.

Jest przedsiębiorcą, trenerem i konsultantem. Wszystkich tych ról musiał się nauczyć, przełamując własne słabości i opory. To co osiągnął wynika z ciągłej pracy nad sobą i nauki jak to skutecznie robić. Uczył się od najlepszych specjalistów w UK i USA. Obronił doktorat o efektywności przedsiębiorstw. Rozumie biznes, bo od 22 lat w nim działa jako menadżer. W projektach transformacji przedsiębiorstw przepracował >55000 godzin. Rocznie szkoli około 2000 osób.

Dlaczego warto posłuchać o efektywności w jego wykonaniu? Bo stosowane przez niego metody zostały wypróbowane w dziesiątkach projektów z sukcesem.

Izabela Wojtachnik, MBA

Wspiera w osiągnięciu spełnienia zawodowego, pomaga wznosić karierę na wyższy poziom, pomaga odkryć swoją drogę i odwagę do realizacji marzeń. Jest certyfikowanym coachem, trenerem zmiany, trenerem biznesu i menedżerem z ponad 20 letnim doświadczeniem. W swojej pracy wykorzystuje 23 letnie doświadczenie w biznesie w pracy z ludźmi.
Prywatnie żona i mama trzech synów. Entuzjastka psychologii pozytywnej i jazdy na rowerze.

W swojej pracy realizuje doskonalenie kompetencji innych z zakresu rozwoju potencjału, asertywności, pewności siebie, zarządzania sobą w czasie, równowagi na sesjach indywidualnych, konsultacjach, programach rozwojowych w organizacjach.
Pomogła kilkuset klientom na indywidualnych sesjach coachingowych i mentoringowych. Rocznie szkoli i prowadzi 1200 osób na warsztatach oraz na szkoleniach i w kursach online. Autorka Akademii Satysfakcji Zawodowej i Pewności Siebie. Z jej ebooków i poradników skorzystało już tysiące osób.

Dzięki współpracy z Izabelą klienci stają się bardziej pewni siebie, znajdują satysfakcjonującą pracę, nie boją się wyzwań, wierzą w swoje możliwości i osiągają wspaniałe cele.

Poznaj opinie uczestników

Bardzo ciekawe szkolenie. Zwrócenie uwagi na często w pędzie pomijane rzeczy. Nie zwracamy uwagi jak wiele konkurencji mamy dookoła (rozpraszające zespół). Nastawienie na świadomość celu, nacisk na kulturę ( musimy rozumieć jaka jest wizja, utożsamiać się z nią). Dzięki temu osiągnięte zostanie odpowiednie przywództwo, będące efektem wynikającym bezpośrednio z tej kultury.

Karolina

Dziękuję za wartościowy webinar! Dowiedziałam się, jak ważne jest wyznaczenie wartości, misji wizji, celów, ale również wyrobienie całej kultury organizacji. Konieczne jest też odpowiednie rozpoznanie mocnych ale również słabych stron swoich pracowników, aby odpowiednio wyznaczyć im zadania, przy których "nie będą się męczyć" 🙂

Natalia

Nauczyłem się (biorę do siebie):
1. Rysowanie na prezentacji. Dla mnie bomba! 🙂
2. Uświadomiłem sobie, że moją konkurencją jest Netflix i FB
3. Przypomniałem sobie, że brak celów zespołowych jest wąskim gardłem
4. Czynnikiem sukcesu jest różnorodność

Marek

Przypomniałam sobie iż efektywna praca jest, gdy grupa jest zwarta, nie należy ludzi krytykować, a motywować do nauki i odkrywania wartości w sobie by potrafili poprawić to co zrobią źłe.

Sylwia

Bardzo ciekawe szkolenie. duża dawka wiedzy, ale czuję niedosyt. bardzo interesuje mnie właściwa komunikacja zadań, komunikacja między zespołami. bardzo dziękuję.

Zosia

Dziękuję, ekspercka wiedza, mega klamra spinająca wszystkie procesy, jestem za wyrafinowanym przywództwem z coachingiem zespołu 👌

Urszula

Bardzo ciekawe szkolenie, miły przekaz, miło się tego słuchało, dużo ciekawych materiałów.

Adam

Jak nie zrozumiesz z czym wchodzisz w życie i nie nazwiesz tego, to nie wiesz z czym się mierzysz. Wiele osób nie potrafi nazwać emocji i zobaczyć gdzie się schowały. Dowiedziałem się, że można to wszystko rozłożyć na małe kawałki i poprawiać małymi krokami, komunikując asertywnie.

Łukasz

Bardzo ciekawy i rzeczowy webinar, masa wiedzy ale i energii do działania, którą przekazuje Robert Wojtachnik, raz jeszcze bardzo dziękuję i czekam na kolejne spotkanie.

Adam

Kto chciałby zbudować efektywny zespół warto zapisać się na webinar do Robert Wojtachnik

Agnieszka

Warto poznać te tajniki i wdrażać u siebie efektywne rozwiązania.

Jarosław

Zapisz się na bezpłatny 14-dniowy okres próbny
w Akademii Mistrzów Efektywności