fbpx
Plecy

Mam dla Ciebie coś jeszcze!

Dziękuję za zapis na bezpłatny webinar.

Za chwilę otrzymasz ode mnie mail z potwierdzeniem zapisu.

Gdyby w ciągu kilku minut nic nie przyszło, sprawdź jeszcze folder Spam lub Oferty. Wrzuć na białą listę nadawców (whitelist) w swoim programie pocztowym wszystkie maile od kontakt@digitalpassion.pl

Tymczasem mam dla Ciebie unikalne szkolenie, które może Ci się bardzo przydać. Ale uwaga! Moją propozycję widzisz tylko teraz, więc nie zamykaj tej strony!

Szkolenie online

Tajniki zatrudniania pracowników pasujących do DNA zespołu​

Jesteś rekruterem, menadżerem, właścicielem i chciałbyś zatrudniać pracowników, którzy pasują do Twojej kultury organizacyjnej i zaraz nie odejdą, a ponadto będą się angażować?

A może jesteś pracownikiem i chciałbyś sprawdzić czy firma do której rekrutujesz spełni Twoje oczekiwania i będziesz się w niej dobrze czuł, rozwijał i osiągał sukcesy?

 

Jeśli tak, to będzie najważniejsza wiadomość, jaką kiedykolwiek przeczytasz.

LogotypDP

Oto dlaczego

Cześć, z tej strony Robert Wojtachnik, jestem przedsiębiorcą z ponad 22 letnim stażem, trenerem, konsultantem. Od 22 lat zarabiam na życie usprawnianiem przedsiębiorstw. W projektach transformacji przepracowałem >55000 godzin. Obroniłem doktorat z nauk ekonomicznych, w którym zajmowałem się problemami efektywności przedsiębiorstw. Uczyłem się od najlepszych specjalistów w UK i USA. Posiadam cenione certyfikaty: Certified Scaled Agile Framework Program Consultant i Zachman Certified Enterprise Architect Practitioner.

W ciągu ostatnich 20 lat zarządzałem firmą IT i nawet nie zdawałem sobie sprawy, ile pieniędzy możesz stracić przez niewłaściwą rekrutację.

Przekonałem się o tym na własnej skórze. Jednak znalazłem rozwiązanie, które pomogło mi zatrudniać osoby, które pasują do kultury organizacyjnej, co skutkowało zmniejszeniem rotacji prawie do 0 i zwiększeniem zaangażowania pracowników. Wiesz jak to zrobiłem? Zdefiniowałem kulturę organizacyjną i określiłem 14 wyróżników, które brałem pod uwagę w trakcie rekrutacji. Dziś tą wiedzą i doświadczeniem chcę się z Tobą podzielić. Mój program pomoże Ci zatrudnić pracowników, którzy pasują do Twojej organizacji. A jeśli jesteś pracownikiem to dowiesz się jakie zadać pytania, żeby się upewnić czy odnajdziesz się w nowej firmie.

3 największe pułapki,
w które wpada praktycznie każda firma

Pułapka #1: Brak zdefiniowanej kultury organizacyjnej

Wiele firm nie czuje potrzeby zdefiniowania kultury organizacyjnej, ponieważ biznes jakość się kręci. Ale dzięki czemu tak się dzieje? Czy dzięki charyzmatycznemu przywódcy? A może dzięki dużemu popytowi? A co jeśli czynniki napędowe przestaną tak mocno wspierać wzrost? Jak sobie poradzisz, gdy będziesz chciał jeszcze szybciej rosną i rozwijać się?

A tymczasem rolą kultury organizacyjnej jest przedstawienie pracownikom sprawdzonych sposobów na rozwiązywanie problemów z adaptacją do zmieniającego się otoczenia oraz integracja pracowników w firmie. W efekcie, gdy nikt nie patrzy, Twoi pracownicy wiedzą co mają robić i to robią. Gdy zdefiniujesz kulturę organizacyjną, wiesz kto do niej pasuje i zatrudniasz takie osoby.

 

Pułapka #2: Zatrudnianie osób na podstawie ich kompetencji i doświadczenia

Jeśli potrzebujesz rozwijać zespoły i wiesz jakich kompetencji szukasz to łatwo jest wpaść w pułapkę i zatrudniać pracowników patrząc na kompetencji i doświadczenie.

Wiedzę można zdobyć, a umiejętności wystarczą na rok. Z mojego doświadczenia wynika, ze takie rekrutacje nie biorą pod uwagę postawy pracownika. W efekcie zatrudniony pracownik nie odnajduje się w firmie i jedna ze stron kończy współpracę.

 

Pułapka #3: Brak dopasowania pracownika do kultury i zespołu

Każda firma ma jakąś kulturę organizacyjną, nawet jeśli jej nie opisała. Brak świadomości istnienia kultury organizacyjnej  powoduje, że osoby zajmujące się rekrutacją nie wiedzą o co pytać kandydatów do pracy, żeby upewnić się, czy kandydat kandydat odnajdą się w ich kulturze.

Drugą kwestą jest zespół, który posiada już obsadzone role, osoby o określonych stylach komunikacji. Jeśli nie zwrócimy na to uwagi, to możemy zatrudnić osoby, które zatrują atmosferę, lub będą nieskutecznie komunikowały się z pozostałymi członkami zespołu. Dodatkowo firma naraża się na obniżenie efektywności zespołu ze względu na brak wszystkich niezbędnych ról zespołowych lub na konflikty, gdy jest ich za dużo.

 

LogotypDP

Dla kogo jest to szkolenie?

Osoby szukające pracy

Kierownicy, dyrektorzy

Rekruterzy

Dyrektorzy/menadżerowie HR

Właściciele

Ten kurs jest przeznaczony dla pracodawców, którzy chcą zatrudniać pracowników pasujących do kultury organizacji oraz dla pracowników, którzy chcą znaleźć pracę w firmie, w której będą się dobrze czuć?

LogotypDP

Czego dowiesz się w trakcie szkolenia?

Co to jest kultura organizacyjna?

Dowiesz się jak działa zdrowa kultura organizacyjna. Nauczysz się jak kultura organizacyjna wspiera strategię. Dowiesz się jak w różnych fazach rozwoju organizacji jest tworzona kultura organizacyjna. Poznasz jakie subkultury istnieją w każdej organizacji.

Jakie są rodzaje kultur organizacyjnych?

Poznasz rodzaje kultur organizacyjnych. Dowiesz się jak trudno jest zmienić kulturę. Poznasz przykłady firm z każdym typem kultury organizacyjnej.

Jak opisać kulturę?

Dowiesz się jakie istnieją widoczne i niewidoczne poziomy kultury organizacyjnej. Poznasz 14 wyróżników kultury organizacyjnej.

O co pytać?

Dowiesz się o co pytać kandydatów do pracy oraz o co pytać potencjalnego pracodawcę. Powiemy co powinieneś powiedzieć o Twojej firmie kandydatowi do pracy, żeby mógł ocenić czy to dobre miejsce dla niego. Dostaniesz listę przykładowych pytań.

Jak kultura wpływa na wyniki?

Dowiesz się jak dopasowanie kulturowe pływa na wyniki z perspektywy pracownika i liderów. Poznasz co najbardziej doceniają pracownicy firm, które znalazły się na liście Fortune 100 Best Companies to Work For. Zdobędziesz argumenty, dlaczego warto inwestować w budowanie kultury organizacyjnej.

Co jeszcze?

Dowiesz się o jakich aspektach powinieneś jeszcze pomyśleć w trakcie rekrutacji pracowników.

LogotypDP

Korzyści ze szkolenia

LogotypDP

Co otrzymasz

Sześć modułów szkolenia video

 1. Co to jest kultura organizacyjna?

 2. Jakie są rodzaje kultury organizacyjnej?

 3. Jak opisać kulturę organizacyjną?

 4. W jaki sposób pytać kandydatów/pracodawcę o dopasowanie kulturowe

 5. Jak dopasowanie kulturowe wpływa na wyniki?

 6. Co dalej?

Szablon pozwalający Ci zdefiniować 14 wyróżników kultury organizacji i dopasowanie pracownika

Przykładowe pytania dla pracodawcy i pracownika dotyczące dopasowania kulturowego

LogotypDP

Parametry szkolenia

 • 2 godziny ciekawego szkolenia i praktycznych wskazówek
 • Dostęp do szkolenia przez 1 rok
 • Lokalizacja: Internet (online)
 • Podane ceny są cenami netto
 • Rejestracja na szkolenie oznacza akceptację Regulaminu Szkoleń
 • Język: polski
LogotypDP

Kup teraz

Zainwestuj w swoją wiedzę i zdobądź umiejętności potrzebne do skutecznego zatrudniania i kształtowania zespołu zgodnie z wartościami Twojej firmy.”

Tajniki zatrudniania pracowników pasujących do DNA zespołu​

Szkolenie video
139PLN
69 PLN Szkolenie (2 h)
 • Sześć modułów szkolenia video w których wyjaśniono wszystkie niezbędne zagadnienia dotyczące kultury organizacyjnej
 • Szablon pozwalający Ci zdefiniować 14 wyróżników kultury organizacji i ocenić dopasowanie pracownika do Twojej kultury organizacyjnej
 • Przykładowe pytania rekrutacyjne dla pracodawcy i pracownika dotyczące dopasowania kulturowego