Tajniki efektywnych zespołów

Zapisz się na bezpłatny webinar
i dowiedz się jak robić więcej tym samym zespołem, zwiększyć zaangażowanie, zatrzymać najlepszych ludzi i budować kulturę współpracy

Zapisz się na bezpłatny webinar
19 października 2022 r. godz. 20:00

.

Jeżeli chcesz poznać sekrety skuteczniejszego projektowania zespołów i wreszcie ruszyć do przodu – ten webinar jest dla Ciebie!

Czego się dowiesz:

Dla kogo przeznaczony jest ten webinar?

Dla menadżerów zarządzających zespołami

Dla dyrektorów, członków zarządów, właścicieli

Dla kierowników projektów

Dla menadżerów HR

Poznajmy się lepiej

Robert Wojtachnik

Tworzę nowoczesny, zwinny system zarządzania, który świetnie sobie radzi w turbulentnym otoczeniu. Łączę strategię z ludźmi, procesami i technologią.

Jestem przedsiębiorcą, trenerem i konsultantem. Rozumiem biznes, bo sam od 22 lat w nim działam. W projektach transformacji przedsiębiorstw przepracowałem >55000 godzin. Na co dzień mam kontakt z pracownikami, menadżerami i klientami oraz dylematami, które ich dotykają.

Nie jestem urodzonym managerem czy konsultantem. Wszystkich tych ról musiałem się nauczyć, przełamując własne słabości i opory. To co osiągnąłem wynika z ciągłej pracy nad sobą i nauki jak to skutecznie robić. Uczyłem się od najlepszych specjalistów w UK i USA. Obroniłem doktorat z nauk ekonomicznych, w którym zajmowałem się problemami efektywności przedsiębiorstw. Moje liczby to:

➊ 500-600% większe przychody tą samą załogą

➋ 40% wzrostu obrotów i 200% większy zysk w 6 miesięcy

➌ 280% większa wydajność zespołów w 4 miesiące

Przykładowe referencje

Uzyskaliśmy dużo większą efektywność organizacji. Przez 10 lat od wdrożenia nasza firma urosła kilkukrotnie, a operacje są realizowane podobnym zespołem. Odkryliśmy ukryty potencjał naszej firmy.
Piotr Ruszecki
Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu Hellmann Worldwide Logistics Polska
Mogę polecić usługi wszystkim firmom, które chciałyby wprowadzić swoją organizację na wyższy poziom efektywności, zaplanować wygrywającą strategię i efektywnie ją wdrożyć wprowadzając nowoczesny zwinny system zarządzania.
Witold Antosiewicz
Klub Inteligencji Biznesu, LinkedIn Top Influencer
Robert Wojtachnik jest doskonałym ekspertem w zakresie efektywności przedsiębiorstw i nowoczesnych systemów zarządzania. Wystarczy jedno spotkanie, żeby zobaczyć, że jego praktyczne wskazówki pozwalają zmienić perspektywę.
Michał Sokołowski
Sales Director, Operations Director, Bellako
Robert pomaga zbudować nowoczesną firmę, która szybko rośnie, ma zadowolonych klientów oraz zaangażowanych pracowników. Jest mistrzem w usuwaniu blokad miedzy ludźmi, otwierania na nowe trendy i pracy nad wzrostem efektywności dziania.
Ewa Kalbarczyk
Scrum Master, Coach

Zapisz się na bezpłatny webinar
i dowiedz się jak robić więcej tym samym zespołem, zwiększyć zaangażowanie, zatrzymać najlepszych ludzi i budować kulturę współpracy