fbpx
Plecy

Między słowami.
Sztuka budowania relacji i efektywnej komunikacji.

Zapisz się na bezpłatny webinar. Dowiedz się jak budować relacje i być sobą oraz czego nie widać w komunikacji.

Zapisz się na bezpłatny webinar

.

Czego się dowiesz?

#1: Jak być sobą w relacjach?

Nie możemy lubić innych, jeśli nie lubimy siebie. Poznaj 5 sposobów na to, jak polubić siebie.

#2: Jaj budować dobre relacje?

Dowiedz się dlaczego wchodzisz w takie relacje w jakie wchodzisz. Poznaj 7 rzeczy na które zwracamy uwagę wybierając znajomych. 

Dowiedz się jak budować relacje w 6 krokach.

#3: Czego nie widać w komunikacji?

W komunikacji słyszymy jakieś słowa, widzimy zachowania, ale nie zdajemy sobie sprawy co za tym stoi. Dowiedz się co tak naprawdę ludzie komunikują.

Dla kogo przeznaczony jest ten webinar?

Dla każdego 😀, bo przecież wszyscy wchodzimy w interakcje z innymi ludźmi. Jesteśmy członkami zespołów, mężami/żonami, rodzicami, dziećmi, przyjaciółmi,....

Webinar prowadzi

Robert Wojtachnik

Prowadzę Akademię Mistrzów Efektywności. Pomagam efektywnie wdrożyć strategię, łącząc ludzi, procesy, dane i technologię.

Jestem przedsiębiorcą, trenerem i konsultantem. Rozumiem biznes, bo sam od 22 lat w nim działam jako menadżer. W projektach transformacji przedsiębiorstw przepracowałem >55000 godzin.

Nie jestem urodzonym managerem czy konsultantem. Wszystkich tych ról musiałem się nauczyć, przełamując własne słabości i opory. To co osiągnąłem wynika z ciągłej pracy nad sobą i nauki jak to skutecznie robić. Uczyłem się od najlepszych specjalistów w UK i USA. Obroniłem doktorat z nauk ekonomicznych, w którym zajmowałem się problemami efektywności przedsiębiorstw.

Dlaczego warto posłuchać o relacjach w moim wykonaniu? Bo to mój konik. Od ponad 20 lat buduję efektywnie działające zespoły i jestem w udanym związku, mam rodzinę i po prostu lubię ludzi 😀.

Zapisz się na bezpłatny webinar
i dowiedz się jak budować relacje i być sobą oraz czego nie widać w komunikacji.