fbpx
Plecy

Jak zbudować kulturę, która zjada strategię na śniadanie

Wiele firm traci pracowników i nie realizuje efektywnie strategii, ponieważ nie potrafi zbudować i utrzymać angażującej kultury organizacyjnej.

Dołącz do webinaru jeśli czujesz, że Twoja firma mogłaby osiągnąć dużo więcej, gdy tylko popracuje nad kulturą organizacyjną.

Zapisz się na bezpłatny webinar

.

Czego dowiesz się w czasie webinaru

#1 Poznasz case study

Poznasz case study jak dzięki poprawie kultury zmniejszyłem rotację z 60% do bliskiej zera oraz zwiększyłem zyski o 200% w kilka miesięcy.

#2 Dlaczego ludzie pracują

Poznasz 6 powodów dla których ludzie pracują – czyli wskazówki do budowy kultury.

#3: Jakie kultury organizacyjne osiągają najlepsze wyniki

Dowiesz się jakie są rodzaje kultury organizacyjnej i które osiągają najlepsze wyniki. Zidentyfikujesz jaka kultura organizacyjna pasuje najlepiej do Twojej strategii.

#4: Jak wdrażać kulturę

Dowiesz się jak zdefiniować i wdrażać kulturę organizacyjną.

Dla kogo przeznaczony jest ten webinar?

Dla właścicieli, zarządów, dyrektorów i menadżerów, którzy chcą mieć lepsze wyniki oraz angażować, a nie tracić pracowników

Dla dyrektorów i menadżerów HR, którzy chcą się dowiedzieć jak zmniejszyć rotację, poprawić motywację pracowników, zatrudniać osoby, które pasują do ich kultury organizacyjnej i eliminować konflikty

Webinar prowadzi

Robert Wojtachnik

Tworzę nowoczesny, zwinny system zarządzania, który świetnie sobie radzi w turbulentnym otoczeniu. Łączę strategię z kulturą organizacyjną, ludźmi, procesami i technologią.

Jestem przedsiębiorcą, trenerem i konsultantem. Rozumiem biznes, bo sam od 22 lat w nim działam jako menadżer. W projektach transformacji przedsiębiorstw przepracowałem >55000 godzin.

Nie jestem urodzonym managerem czy konsultantem. Wszystkich tych ról musiałem się nauczyć, przełamując własne słabości i opory. To co osiągnąłem wynika z ciągłej pracy nad sobą i nauki jak to skutecznie robić. Uczyłem się od najlepszych specjalistów w UK i USA. Obroniłem doktorat z nauk ekonomicznych, w którym zajmowałem się problemami efektywności przedsiębiorstw.

Dlaczego warto posłuchać o efektywności w moim wykonaniu? Bo stosowane przeze mnie metody działają:

➊ 500-600% większe przychody tą samą załogą

➋ 40% wzrostu obrotów i 200% większy zysk w 6 miesięcy

➌ 280% większa wydajność zespołów w 4 miesiące

Przykładowe referencje

Mierzyliśmy się z ogromnym wyzwaniem, aby na bazie różnorodności zespołu zatrudniającego ponad 650 pracowników budować spójność. A jednak! Podjęliśmy to wyzwanie i dzięki wsparciu Roberta Wojtachnika ...udało nam się zdiagnozować kulturę, określić wartości spójne dla wszystkich łączonych Instytutów i określić nasze przewagi biznesowe i mocne strony. Określiliśmy również atrybuty kultury, czyli zachowania, które będziemy wdrażać w organizacji. To świetny materiał do budowy Culture Book.
Krystyna Sawczuk
HR Director, Łukasiewicz PIT
Dzięki fantastycznym zdolnościom, profesjonalnym podejściem, łatwością w "otwieraniu ludzi" na nowości, wprowadził mnie na nowe ścieżki nie tylko wiedzy ale i kariery. Czas spędzony z Panem Robertem otworzył mój umysł na nowości i chęć poszukiwania nowych czasem nieoczywistych rozwiązań problemów. Transformacje, optymalizacje, korekty procesów przeprowadzone wspólnie z panem Robertem dały naprawdę ponadprzeciętne osiągniecia, a mnie osobiście pozwoliły zobaczyć nowy świat biznesu i procesów.
Łukasz Kluczewski
Dyrektor logistyki, Saria Polska
Robert Wojtachnik jest doskonałym ekspertem w zakresie efektywności przedsiębiorstw i nowoczesnych systemów zarządzania. Wie, jak używać nowoczesnych narzędzi (strategia transformacji cyfrowej, architektura przedsiębiorstwa, kultura organizacyjna) i przekuwać je w sukces przedsiębiorstwa. Wystarczy jedno spotkanie z Robertem, żebym zobaczyć, że jego praktyczne wskazówki pozwalają zmienić perspektywę i otworzyć umysł na nowości.
Michał Sokołowski
Dyrektor operacyjny i sprzedaży . Członek Zarządu, Bellako

Zapisz się na bezpłatny webinar
i dowiedz się, jak stworzyć z kultury organizacyjnej przewagę konkurencyjną.