fbpx
Plecy

Jak zarządzać wielopokoleniowym zespołem

Zapisz się na bezpłatny webinar dla menadżerów. Dowiedz się jak zintegrować generację Z, millenialsów, X-y i Baby Boomersów w zespole.

Zapisz się:

Zapisz się na bezpłatny webinar

.

Czego się dowiesz?

#1: Zrozumiesz różnice pokoleniowe

Poznasz generację Z, millenialsów, X-y i Baby Boomersów. Zrozumiesz, na czym polegają te różnice pokoleniowe. To wiedza, która pomoże Ci lepiej zrozumieć swoich współpracowników.

#2: Co każda generacja wnosi do zespołu

Dowiesz się, jak różnice pokoleniowe wpływają na dynamikę zespołu. Odkryjesz, że te różnice nie są słabością, ale mogą stanowić mocną stronę Twojego zespołu.

#3 Jak zarządzać zespołem wielopokoleniowym

Poznasz praktyczne strategie, które pomogą Ci efektywnie zarządzać zespołem, w którym pracują różne generacje. Dowiesz się, jak zintegrować i wykorzystać potencjał każdej grupy wiekowej. To klucz do budowania harmonijnego i efektywnego zespołu.

Dla kogo przeznaczony jest ten webinar?

Kierowników i liderów zespołów: Osoby odpowiedzialne za zarządzanie zespołami w różnych organizacjach, które chcą lepiej zrozumieć i efektywnie zarządzać różnorodnością pokoleń w swoich grupach.

HR menadżerów: Wzbogacimy Twoją wiedzę o różnicach pokoleniowych w celu skuteczniejszej rekrutacji, wsparcia menadżerów w zarządzaniu personelem i lepszego dopasowania polityk personalnych do potrzeb różnych grup wiekowych.

Przedsiębiorców: Osoby prowadzące własne firmy mogą skorzystać z wiedzy na temat różnic pokoleniowych, aby lepiej zrozumieć swoich klientów, partnerów biznesowych i pracowników.

Webinar prowadzi

Robert Wojtachnik

Prowadzę Akademię Mistrzów Efektywności. Pomagam efektywnie wdrożyć strategię, łącząc ludzi, procesy, dane i technologię.

Jestem przedsiębiorcą, trenerem i konsultantem. Rozumiem biznes, bo sam od 22 lat w nim działam jako menadżer. W projektach transformacji przedsiębiorstw przepracowałem >55000 godzin.

Nie jestem urodzonym managerem czy konsultantem. Wszystkich tych ról musiałem się nauczyć, przełamując własne słabości i opory. To co osiągnąłem wynika z ciągłej pracy nad sobą i nauki jak to skutecznie robić. Uczyłem się od najlepszych specjalistów w UK i USA. Obroniłem doktorat z nauk ekonomicznych, w którym zajmowałem się problemami efektywności przedsiębiorstw.

Dlaczego warto posłuchać o efektywności w moim wykonaniu? Bo stosowane przeze mnie metody działają:

1️⃣ 500-600% większe przychody tą samą załogą

2️⃣ 40% wzrostu obrotów i 200% większy zysk w 6 miesięcy

3️⃣ 280% większa wydajność zespołów w 4 miesiące

4️⃣ Redukcja rotacji z 60% do bliskiej 0%

Poznaj opinie uczestników

Bardzo ciekawe szkolenie. Zwrócenie uwagi na często w pędzie pomijane rzeczy. Nie zwracamy uwagi jak wiele konkurencji mamy dookoła (rozpraszające zespół). Nastawienie na świadomość celu, nacisk na kulturę ( musimy rozumieć jaka jest wizja, utożsamiać się z nią). Dzięki temu osiągnięte zostanie odpowiednie przywództwo, będące efektem wynikającym bezpośrednio z tej kultury.

Karolina

Dziękuję za wartościowy webinar! Dowiedziałam się, jak ważne jest wyznaczenie wartości, misji wizji, celów, ale również wyrobienie całej kultury organizacji. Konieczne jest też odpowiednie rozpoznanie mocnych ale również słabych stron swoich pracowników, aby odpowiednio wyznaczyć im zadania, przy których "nie będą się męczyć" 🙂

Natalia

Nauczyłem się (biorę do siebie):
1. Rysowanie na prezentacji. Dla mnie bomba! 🙂
2. Uświadomiłem sobie, że moją konkurencją jest Netflix i FB
3. Przypomniałem sobie, że brak celów zespołowych jest wąskim gardłem
4. Czynnikiem sukcesu jest różnorodność

Marek

Przypomniałam sobie iż efektywna praca jest, gdy grupa jest zwarta, nie należy ludzi krytykować, a motywować do nauki i odkrywania wartości w sobie by potrafili poprawić to co zrobią źłe.

Sylwia

Bardzo ciekawe szkolenie. duża dawka wiedzy, ale czuję niedosyt. bardzo interesuje mnie właściwa komunikacja zadań, komunikacja między zespołami. bardzo dziękuję.

Zosia

Dziękuję, ekspercka wiedza, mega klamra spinająca wszystkie procesy, jestem za wyrafinowanym przywództwem z coachingiem zespołu 👌

Urszula

Bardzo ciekawe szkolenie, miły przekaz, miło się tego słuchało, dużo ciekawych materiałów.

Adam

Nauczyłem się o modelu Twierdza/Namiot. Mega wartość.

Michał

Bardzo ciekawy i rzeczowy webinar, masa wiedzy ale i energii do działania, którą przekazuje Robert Wojtachnik, raz jeszcze bardzo dziękuję i czekam na kolejne spotkanie.

Adam

Kto chciałby zbudować efektywny zespół warto zapisać się na webinar do Robert Wojtachnik

Agnieszka

Warto poznać te tajniki i wdrażać u siebie efektywne rozwiązania.

Jarosław

Zapisz się na bezpłatny webinar
i dowiedz się jak zintegrować generację Z, millenialsów, X-y i Baby Boomersów w zespole.