fbpx

Jak zarządzać wielopokoleniowym zespołem

Zapisz się na bezpłatny webinar dla menadżerów.

Dowiedz się z czego wynikają konflikty pokoleniowe w zespole. Naucz się jak zintegrować generację Z, millenialsów, X-y i Baby Boomersów w zespole.

Zapisz się na bezpłatny webinar

.

Czego się dowiesz?

#1: Zrozumiesz różnice pokoleniowe

  • Poznasz generację Z, millenialsów, X-y i Baby Boomersów.
  • Zrozumiesz, na czym polegają te różnice pokoleniowe.
  • Dowiesz się jak stereotypy niszczą współpracę.

#2: Co każda generacja wnosi do zespołu

  • Dowiesz się, jak różnice pokoleniowe wpływają na dynamikę zespołu.
  • Dowiesz się jak różnice pokoleniowe przekuć w mocne strony Twojego zespołu.

#3 Jak zarządzać zespołem wielopokoleniowym

  • Poznasz praktyczne strategie, które pomogą Ci efektywnie zarządzać zespołem, w którym pracują różne generacje.
  • Dowiesz się, jak zintegrować i wykorzystać potencjał każdej grupy wiekowej. To klucz do budowania harmonijnego i efektywnego zespołu.

Dla kogo przeznaczony jest ten webinar?

Kierowników i liderów zespołów

Osoby odpowiedzialne za zarządzanie zespołami, które chcą lepiej zrozumieć i efektywnie zarządzać różnorodnością pokoleń w swoich grupach. Dzięki tej wiedzy pogodzą różne pokolenia (BB, X, Y, Z) i rozwiążą konflikty pokoleniowe. A wszystko po to, żeby tworzyć efektywne i zgrane zespoły, w których ludzie chcą pracować.

HR menadżerów

Wzbogacimy Twoją wiedzę o różnicach pokoleniowych w celu skuteczniejszej rekrutacji, wsparcia menadżerów w zarządzaniu personelem i lepszego dopasowania polityk personalnych do potrzeb różnych grup wiekowych.

Przyszłych menadżerów

Dla wszystkich którzy chcą zostać menadżerami, rozwijać się i podnieść standard życia. Dzięki wiedzy na temat różnic pokoleniowych lepiej zrozumieją swoich współpracowników, klientów, partnerów biznesowych i zaczną poprawiać relacje. Tym samym zwiększą swoje szanse na awans, bo nauczą się jak budować efektywne zespoły, jak usuwać blokady i wspierać zespoły w osiąganiu wysokiej wydajności.

Webinar prowadzi

Robert Wojtachnik

Prowadzę Akademię Mistrzów Efektywności. Pomagam efektywnie wdrożyć strategię, łącząc ludzi, procesy, dane i technologię.

Jestem przedsiębiorcą, trenerem i konsultantem. Rozumiem biznes, bo sam od 22 lat w nim działam jako menadżer. W projektach transformacji przedsiębiorstw przepracowałem >55000 godzin.

Nie jestem urodzonym managerem czy konsultantem. Wszystkich tych ról musiałem się nauczyć, przełamując własne słabości i opory. To co osiągnąłem wynika z ciągłej pracy nad sobą i nauki jak to skutecznie robić. Uczyłem się od najlepszych specjalistów w UK i USA. Obroniłem doktorat z nauk ekonomicznych, w którym zajmowałem się problemami efektywności przedsiębiorstw.

Dlaczego warto posłuchać o różnorodnych zespołach w moim wykonaniu? Bo stosowane przeze mnie metody działają:

🔴 Ponad 20 lat zarządzam różnorodnymi zespołami, które tworzą innowacje

🔴 280% większa wydajność zespołów w 4 miesiące

🔴 Redukcja rotacji z 60% do bliskiej 0%

Poznaj opinie uczestników

Bardzo ciekawe szkolenie. Zwrócenie uwagi na często w pędzie pomijane rzeczy. Nie zwracamy uwagi jak wiele konkurencji mamy dookoła (rozpraszające zespół). Nastawienie na świadomość celu, nacisk na kulturę ( musimy rozumieć jaka jest wizja, utożsamiać się z nią). Dzięki temu osiągnięte zostanie odpowiednie przywództwo, będące efektem wynikającym bezpośrednio z tej kultury.

Karolina

Dziękuję za wartościowy webinar! Dowiedziałam się, jak ważne jest wyznaczenie wartości, misji wizji, celów, ale również wyrobienie całej kultury organizacji. Konieczne jest też odpowiednie rozpoznanie mocnych ale również słabych stron swoich pracowników, aby odpowiednio wyznaczyć im zadania, przy których "nie będą się męczyć" 🙂

Natalia

Nauczyłem się (biorę do siebie):
1. Rysowanie na prezentacji. Dla mnie bomba! 🙂
2. Uświadomiłem sobie, że moją konkurencją jest Netflix i FB
3. Przypomniałem sobie, że brak celów zespołowych jest wąskim gardłem
4. Czynnikiem sukcesu jest różnorodność

Marek

Przypomniałam sobie iż efektywna praca jest, gdy grupa jest zwarta, nie należy ludzi krytykować, a motywować do nauki i odkrywania wartości w sobie by potrafili poprawić to co zrobią źłe.

Sylwia

Bardzo ciekawe szkolenie. duża dawka wiedzy, ale czuję niedosyt. bardzo interesuje mnie właściwa komunikacja zadań, komunikacja między zespołami. bardzo dziękuję.

Zosia

Dziękuję, ekspercka wiedza, mega klamra spinająca wszystkie procesy, jestem za wyrafinowanym przywództwem z coachingiem zespołu 👌

Urszula

Bardzo ciekawe szkolenie, miły przekaz, miło się tego słuchało, dużo ciekawych materiałów.

Adam

Nauczyłem się o modelu Twierdza/Namiot. Mega wartość.

Michał

Bardzo ciekawy i rzeczowy webinar, masa wiedzy ale i energii do działania, którą przekazuje Robert Wojtachnik, raz jeszcze bardzo dziękuję i czekam na kolejne spotkanie.

Adam

Kto chciałby zbudować efektywny zespół warto zapisać się na webinar do Robert Wojtachnik

Agnieszka

Warto poznać te tajniki i wdrażać u siebie efektywne rozwiązania.

Jarosław

Zapisz się na bezpłatny webinar
i dowiedz się jak zintegrować generację Z, millenialsów, X-y i Baby Boomersów w zespole.