fbpx
Plecy

6 strategii na trudnych pracowników

Dowiedz się co powoduje, że pracownicy stają się toksyczni, kiedy powinna zapalić Ci się czerwona lampka oraz jak skutecznie zarządzać takimi pracownikami.

Odbierz za darmo dostęp do video kursu i materiałów szkoleniowych. Zacznij już teraz.

Co dostajesz w ramach bezpłatnego kursu?

.

Czego dowiesz się z kursu?

#1 Co powoduje, że pracownicy stają się toksyczni

Dowiesz się co takiego może się stać, że pracownicy stają się toksyczni. Poznasz 15 rodzajów nadużyć, które powinny zapalić Ci czerwoną lampkę. Dowiesz się jak zakomunikować problem toksycznemu pracownikowi.

#2 Jak rozpoznać źródła toksycznego zachowania

Przygotowaliśmy dla Ciebie 28 pytań coachingowych, które pomogą Ci ustalić przyczyny niewłaściwego zachowania.

#3: Poznasz 6 toksycznych typów pracowników

Dowiesz się jakie są typy toksycznych pracowników. Otrzymasz 6 strategii radzenia sobie z tymi pracownikami. Poznasz również model zarządzania toksycznymi pracownikami.

#4: Dowiesz się jak pracować nad zmianą

Dowiesz się jakiego wsparcia możesz udzielić pracownikowi, żeby pomóc zmienić mu zachowanie. Poznasz konstruktywne mechanizmy obronne, które możesz zaproponować w miejsce szkodliwych mechanizmów używanych przez toksycznych pracowników.

Kim jesteśmy i dlaczego warto nam zaufać?

dr Robert Wojtachnik

Zarabia na życie poprawą efektywności przedsiębiorstw. Wierzy, że można wygrywać dzięki większej wiedzy, elastyczności, kompetencjom społecznym, świadomości siebie i klientów. Niepoprawny optymista. Przyjaciel świata, ludzi i nauki. Inspirowany przez doświadczenia, wyjątkowych ludzi i podróże.

Jest twórcą zwinnego system zarządzania (Agile Managemnt System – AMS®), który pomaga firmom podnosić efektywność w turbulentnym otoczeniu. Uważa, że każda firma, żeby działać  w konkurencyjnym otoczeniu powinna być firmą informatyczną. Uczy menadżerów i właścicieli w Akademii Mistrzów Efektywności jak wyśrubować efektywność osobistą, zespołów, przywództwa, procesów i całej organizacji.

Jest przedsiębiorcą, trenerem i konsultantem. Wszystkich tych ról musiał się nauczyć, przełamując własne słabości i opory. To co osiągnął wynika z ciągłej pracy nad sobą i nauki jak to skutecznie robić. Uczył się od najlepszych specjalistów w UK i USA. Obronił doktorat o efektywności przedsiębiorstw. Rozumie biznes, bo od 22 lat w nim działa jako menadżer. W projektach transformacji przedsiębiorstw przepracował >55000 godzin. Rocznie szkoli około 2000 osób.

Dlaczego warto posłuchać o efektywności w jego wykonaniu? Bo stosowane przez niego metody zostały wypróbowane w dziesiątkach projektów z sukcesem.

Izabela Wojtachnik, MBA

Wspiera w osiągnięciu spełnienia zawodowego, pomaga wznosić karierę na wyższy poziom, pomaga odkryć swoją drogę i odwagę do realizacji marzeń. Jest certyfikowanym coachem, trenerem zmiany, trenerem biznesu i menedżerem z ponad 20 letnim doświadczeniem. W swojej pracy wykorzystuje 23 letnie doświadczenie w biznesie w pracy z ludźmi.
Prywatnie żona i mama trzech synów. Entuzjastka psychologii pozytywnej i jazdy na rowerze.

W swojej pracy realizuje doskonalenie kompetencji innych z zakresu rozwoju potencjału, asertywności, pewności siebie, zarządzania sobą w czasie, równowagi na sesjach indywidualnych, konsultacjach, programach rozwojowych w organizacjach.
Pomogła kilkuset klientom na indywidualnych sesjach coachingowych i mentoringowych. Rocznie szkoli i prowadzi 1200 osób na warsztatach oraz na szkoleniach i w kursach online. Autorka Akademii Satysfakcji Zawodowej i Pewności Siebie. Z jej ebooków i poradników skorzystało już tysiące osób.

Dzięki współpracy z Izabelą klienci stają się bardziej pewni siebie, znajdują satysfakcjonującą pracę, nie boją się wyzwań, wierzą w swoje możliwości i osiągają wspaniałe cele.

Poznaj opinie uczestników

Przerobiony materiał do wykorzystania zarówno w życiu prywatnym jak i w zawodowym. Cieszę się z wzięcia udziału w tym szkoleniu i polecam szkoleniowców.

Justyna

Dla mnie jedno z najbardziej wartościowych warsztatów w jakich brałam udział do tej pory

Ewelina

Dla mnie szkolenie było ,,Bomba " jestem bardzo zadowolony że mogłem w nim uczestniczyć. Polecam wszystkim opornym 😀💪👍👨‍🍳

Jacek

Przypomniałam sobie iż efektywna praca jest, gdy grupa jest zwarta, nie należy ludzi krytykować, a motywować do nauki i odkrywania wartości w sobie by potrafili poprawić to co zrobią źłe.

Sylwia

Bardzo ciekawe szkolenie. duża dawka wiedzy, ale czuję niedosyt. bardzo interesuje mnie właściwa komunikacja zadań, komunikacja między zespołami. bardzo dziękuję.

Zosia

Jakże ważne szkolenie - i dla życia służbowego i prywatnego! Polecam z całego serca!

Dorota

Bardzo ciekawe szkolenie, miły przekaz, miło się tego słuchało, dużo ciekawych materiałów.

Adam

Jak nie zrozumiesz z czym wchodzisz w życie i nie nazwiesz tego, to nie wiesz z czym się mierzysz. Wiele osób nie potrafi nazwać emocji i zobaczyć gdzie się schowały. Dowiedziałem się, że można to wszystko rozłożyć na małe kawałki i poprawiać małymi krokami, komunikując asertywnie.

Łukasz

Bardzo ciekawy i rzeczowy webinar, masa wiedzy ale i energii do działania, którą przekazuje Robert Wojtachnik, raz jeszcze bardzo dziękuję i czekam na kolejne spotkanie.

Adam

Dziękujemy za wiedzę, inspirację i dobrą energię!

Dorota

Warto poznać te tajniki i wdrażać u siebie efektywne rozwiązania.

Jarosław

Zapisz się na bezpłatny kurs
6 strategii na trudnych pracowników