fbpx
Plecy

Mistrzowskie strategie na trudnych pracowników

Zapisz się na bezpłatny webinar dla menadżerów. Dowiedz się jak poradzić sobie problemami w zespole jak trudni pracownicy, konflikty, opór. Odkryj klucz do budowania harmonijnego i efektywnego zespołu.

Zapisz się na bezpłatny webinar

.

Czego się dowiesz?

#1: Zrozumiesz dlaczego ludzie stają się toksyczni

Dowiesz się kiedy mamy problem z pracownikiem. Poznasz rodzaje toksycznych osób. Dowiesz się co powoduje, że ludzie stają się toksyczni.

#2: Poznasz strategie radzenia sobie z krytykiem i oporem

Poznasz wybrane strategie radzenia sobie z oporem i krytykiem. Zobaczysz, że konflikt to okazja do poprawy relacji z zespołem, a nie problem, który trzeba rozwiązać.

#3: Jak zbudować system zarządzania eliminujący problemy

Dowiesz się jak zbudować system zarządzania, który pozwala bezproblemowo współpracować wielopokoleniowym zespołom, jednoczy pracowników wokół celów, a nie różnic i własnych interesów. Dowiedz się jak opanować trudne emocje i zacząć budować atmosferę zaufania.

Dla kogo przeznaczony jest ten webinar?

Kierowników i liderów zespołów: Osoby odpowiedzialne za zarządzanie zespołami, które chcą doskonalić swoje umiejętności i rozwiązywać problemy zespołu, poprawić atmosferę współpracy i wreszcie przestać się stresować w pracy.

HR menadżerów: Wzbogacimy Twoją wiedzę o trudnych pracownikach w celu skuteczniejszego wsparcia menadżerów w rozwiązywaniu problemów z zespołami, budowy kultury współpracy i poprawy atmosfery w organizacji w celu zmniejszenia rotacji.

Przedsiębiorców: Osoby prowadzące własne firmy mogą skorzystać z wiedzy na temat rozwiązywania problemów z zespołami, aby wyeliminować brak zaufania, strach, trudne emocje, które są killerem efektywności ich firmy.

Webinar prowadzi

Robert Wojtachnik

Prowadzę Akademię Mistrzów Efektywności. Pomagam efektywnie wdrożyć strategię, łącząc ludzi, procesy, dane i technologię.

Jestem przedsiębiorcą, trenerem i konsultantem. Rozumiem biznes, bo sam od 22 lat w nim działam jako menadżer. W projektach transformacji przedsiębiorstw przepracowałem >55000 godzin.

Nie jestem urodzonym managerem czy konsultantem. Wszystkich tych ról musiałem się nauczyć, przełamując własne słabości i opory. To co osiągnąłem wynika z ciągłej pracy nad sobą i nauki jak to skutecznie robić. Uczyłem się od najlepszych specjalistów w UK i USA. Obroniłem doktorat z nauk ekonomicznych, w którym zajmowałem się problemami efektywności przedsiębiorstw.

Dlaczego warto posłuchać o efektywności w moim wykonaniu? Bo stosowane przeze mnie metody działają:

1️⃣ 500-600% większe przychody tą samą załogą

2️⃣ 40% wzrostu obrotów i 200% większy zysk w 6 miesięcy

3️⃣ 280% większa wydajność zespołów w 4 miesiące

4️⃣ Redukcja rotacji z 60% do bliskiej 0%

Poznaj opinie uczestników

Bardzo ciekawe szkolenie. Zwrócenie uwagi na często w pędzie pomijane rzeczy. Nie zwracamy uwagi jak wiele konkurencji mamy dookoła (rozpraszające zespół). Nastawienie na świadomość celu, nacisk na kulturę ( musimy rozumieć jaka jest wizja, utożsamiać się z nią). Dzięki temu osiągnięte zostanie odpowiednie przywództwo, będące efektem wynikającym bezpośrednio z tej kultury.

Karolina

Dziękuję za wartościowy webinar! Dowiedziałam się, jak ważne jest wyznaczenie wartości, misji wizji, celów, ale również wyrobienie całej kultury organizacji. Konieczne jest też odpowiednie rozpoznanie mocnych ale również słabych stron swoich pracowników, aby odpowiednio wyznaczyć im zadania, przy których "nie będą się męczyć" 🙂

Natalia

Nauczyłem się (biorę do siebie):
1. Rysowanie na prezentacji. Dla mnie bomba! 🙂
2. Uświadomiłem sobie, że moją konkurencją jest Netflix i FB
3. Przypomniałem sobie, że brak celów zespołowych jest wąskim gardłem
4. Czynnikiem sukcesu jest różnorodność

Marek

Przypomniałam sobie iż efektywna praca jest, gdy grupa jest zwarta, nie należy ludzi krytykować, a motywować do nauki i odkrywania wartości w sobie by potrafili poprawić to co zrobią źłe.

Sylwia

Bardzo ciekawe szkolenie. duża dawka wiedzy, ale czuję niedosyt. bardzo interesuje mnie właściwa komunikacja zadań, komunikacja między zespołami. bardzo dziękuję.

Zosia

Dziękuję, ekspercka wiedza, mega klamra spinająca wszystkie procesy, jestem za wyrafinowanym przywództwem z coachingiem zespołu 👌

Urszula

Bardzo ciekawe szkolenie, miły przekaz, miło się tego słuchało, dużo ciekawych materiałów.

Adam

Nauczyłem się o modelu Twierdza/Namiot. Mega wartość.

Michał

Bardzo ciekawy i rzeczowy webinar, masa wiedzy ale i energii do działania, którą przekazuje Robert Wojtachnik, raz jeszcze bardzo dziękuję i czekam na kolejne spotkanie.

Adam

Kto chciałby zbudować efektywny zespół warto zapisać się na webinar do Robert Wojtachnik

Agnieszka

Warto poznać te tajniki i wdrażać u siebie efektywne rozwiązania.

Jarosław

Zapisz się na bezpłatny webinar
i dowiedz się jak poradzić sobie z problemami w zespole jak trudni pracownicy, konflikty, opór.