fbpx
Plecy

Jak skutecznie wdrażać systemy informatyczne

Zapisz się na bezpłatny webinar i dowiedz się, jak skuteczniej wdrażać systemy informatyczne i poprawić współpracę między IT i biznesem.

Zapisz się na bezpłatny webinar

.

Czego dowiesz się w czasie webinaru

#1 Dlaczego projekty IT się nie udają

Poznasz 10 powodów, dla których wdrożenia systemów IT się nie udają.

#2 Jak wdrażać systemy informatyczne

Dowiesz się jak efektywne firmy wdrażają systemy informatyczne. Dowiesz się również od czego zależy wybór metody wdrażania systemów informatycznych.

#3: Jak poprawić współpracę IT i biznesu

Poznasz sprawdzone podejście do poprawy współpracy IT i biznesu.

Dla kogo przeznaczony jest ten webinar?

Dla właścicieli, zarządów, dyrektorów i menadżerów zarządzających operacjami, którzy chcą mieć lepsze wyniki, dzięki cyfryzacji procesów.

Dla menadżerów działów IT i kierowników projektów IT, którzy chcą się dowiedzieć jak poprawić efektywność wdrożeń i współpracę IT z biznesem

Dla analityków i inżynierów procesów, którzy chcą poprawiać efektywność procesów przez ich cyfryzację

Webinar prowadzi

Robert Wojtachnik

Tworzę nowoczesny, zwinny system zarządzania, który świetnie sobie radzi w turbulentnym otoczeniu. Łączę strategię z ludźmi, procesami i technologią.

Jestem przedsiębiorcą, trenerem i konsultantem. Rozumiem biznes, bo sam od 22 lat w nim działam jako menadżer. W projektach transformacji przedsiębiorstw przepracowałem >55000 godzin.

Nie jestem urodzonym managerem czy konsultantem. Wszystkich tych ról musiałem się nauczyć, przełamując własne słabości i opory. To co osiągnąłem wynika z ciągłej pracy nad sobą i nauki jak to skutecznie robić. Uczyłem się od najlepszych specjalistów w UK i USA. Obroniłem doktorat z nauk ekonomicznych, w którym zajmowałem się problemami efektywności przedsiębiorstw.

Dlaczego warto posłuchać o efektywności w moim wykonaniu? Bo stosowane przeze mnie metody działają:

➊ 500-600% większe przychody tą samą załogą

➋ 40% wzrostu obrotów i 200% większy zysk w 6 miesięcy

➌ 280% większa wydajność zespołów w 4 miesiące

Przykładowe referencje

Uzyskaliśmy dużo większą efektywność organizacji. Przez 10 lat od wdrożenia nasza firma urosła kilkukrotnie, a operacje są realizowane podobnym zespołem. Odkryliśmy ukryty potencjał naszej firmy.
Piotr Ruszecki
Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu Hellmann Worldwide Logistics Polska
Mogę polecić usługi wszystkim firmom, które chciałyby wprowadzić swoją organizację na wyższy poziom efektywności, zaplanować wygrywającą strategię i efektywnie ją wdrożyć wprowadzając nowoczesny zwinny system zarządzania.
Witold Antosiewicz
Klub Inteligencji Biznesu, LinkedIn Top Influencer
Szkolenie w Agile było wielką przyjemnością i pomimo braku mojej wiedzy i doświadczenia w pracy tą metoda, dzięki fantastycznym zdolnościom, profesjonalnym podejściem, łatwością w "otwieraniu ludzi" na nowości, wprowadził mnie na nowe ścieżki nie tylko wiedzy ale i kariery.
Łukasz Kluczewski
Dyrektor Logistyki, Saria Polska
Jeśli chcesz przejść przez proces transformacji z sukcesem, to z czystym sumieniem mogę polecić na przewodnika Roberta Wojtachnika.
Łukasz Komorniczak
Project Manager, Fiege

Zapisz się na bezpłatny webinar
i dowiedz się, jak skuteczniej wdrażać systemy informatyczne i poprawić współpracę między IT i biznesem.