fbpx
Plecy

Zapisz się na kurs HR Excellence – prowadzimy ciągły nabór.

HR Excellence

Dowiedz się jak stworzyć miejsce pracy, które przyciąga i zatrzymuje najlepszych.

Naucz się budować kulturę, wspierać zespoły w osiąganiu celów i rozwiązywaniu problemów. Poznaj tajniki zatrudniania i motywowania pracowników, którzy doskonale wpisują się w DNA Twojej firmy. Zapanuj nad konfliktami, dysfunkcjami i trudnymi pracownikami. 

Dowiedz się jak rozwijać pracowników i menadżerów, by tworzyć miejsce pracy, z którego nikt nie chce odejść.

Czy zmagasz się z wyzwaniami zarządzania wielopokoleniowymi zespołami, napotykasz na opór pracowników, konflikty w zespole, czy borykasz się z trudnymi charakterami i brakiem motywacji wśród personelu? A może zastanawiasz się, jak wyeliminować dysfunkcje w zespołach, skutecznie osiągać cele i zmniejszyć rotację?

Rozumiem te wyzwania jak mało kto, ponieważ sam kiedyś stanąłem w obliczu podobnych trudności. Emocje, które przeżywałem każdego dnia skłoniły mnie do szukania rozwiązań. Uczyłem się, eksperymentowałem, robiłem badania i doskonaliłem moje kompetencje przywódcze, aż mogłem spokojnie usiąść i zacząć planować rozwój firmy, pracownicy realizowali cele zespołu, byli zmotywowani, spadła rotacja, wyeliminowałem konflikty, a zespół nieustannie doskonalił procesy.

Żeby to osiągnąć musiałem się wiele nauczyć. Uczę się przywództwa od 23 lat, a od 13 lat zarządzać różnorodnymi zespołami. Specjalnie dla Ciebie przygotowałem ten kurs HR Excellence, żebyś nie popełniał takich błędów jak ja i inni menadżerowie. Kurs HR Excellence to kompleksowe źródło wiedzy na temat tego, jak tworzyć miejsce pracy, które przyciąga i zatrzymuje najlepszych.

Robert Wojtachnik

Kto najbardziej skorzysta z kursu?

Zapraszamy osoby pracuje w roli HR (menedżer, business partner, specjalista) Jeśli interesuje Cię tematyka rozwoju ludzi, budowy kultury, łączenia pracowników z różnych pokoleń w jednym zespole, poprawy efektywności zespołów, rozwiązywania problemów z pracownikami to z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

 

Czego się nauczysz?

Zbudujesz kulturę organizacji

Żeby osiągać twarde wyniki, musisz stworzyć miękki HR. Zaprojektuj kulturę, która rozpędzi Twoją organizację w przyszłość. Zrób z kultury przewagę konkurencyjną tak, jak zrobili to Zappos, Spotify czy Netflix. Dowiedz się jak zaprojektować angażującą kulturę organizacyjną, która wspiera Twoją strategię.

Zbudujesz kulturę w zespołach

Odkryj techniki tworzenia silnych, wspierających się nawzajem grup pracowniczych. Wykreuj atmosferę harmonii i zaufania, która napędza osiąganie wspólnych celów. Poznaj trzy umiejętności potrzebne do budowy kultury zespołu. Naucz się wysyłać takie sygnały społeczne, które budują bezpieczeństwo i zaufanie do Ciebie jako lidera. Dowiedz się co jest spoiwem zespołu i je zbuduj.

Jak prowadzić coaching efektywnych zespołów

Dowiesz się jak pomóc zespołom osiągać cele przez współpracę, komunikację i rozwiązywanie problemów między członkami zespołu. Zdobędziesz wiedzę jak poprawić efektywność i wyeliminować dysfunkcje. Dowiesz się jak rozmawiać z zespołem, a nie z pojedynczymi osobami. W efekcie zespół sam będzie dokonywał odkryć i zmian w postrzeganiu swojej rzeczywistości i usprawniał pracę.

Dowiesz się jak rozwiązywać problemy z pracownikami

Ten kurs został stworzony z myślą o menadżerach pragnących doskonalić swoje umiejętności i rozwiązywać problemy zespołu takie jak konflikty, opór, pretensje, krytykę, wycofanie się, manipulacje, współpraca z wampirami energetycznymi czy narcyzami. Dowiesz się jak radzić sobie z trudnymi emocjami oraz zespołami wielopokoleniowymi.

Zatrudnisz odpowiednich pracowników

Zidentyfikujesz co charakteryzuje kulturę Twojej firmy/zespołu. Nauczysz się w jaki sposób pytać kandydatów do pracy o dopasowanie kulturowe, żeby zatrudniać osoby, które pasują do twojej kultury. Dzięki temu zbudujesz efektywniejszy zespół w którym się wszyscy rozumieją, zwiększysz zaangażowanie i zmniejszysz rotację.

Dowiedz się jak rozwijać pracowników

Odkryj talenty pracowników. Naucz się je rozwijać. Zwiększ lojalność i zaangażowanie pracowników. Dowiedz się za projektować rozwój zawodowy.

Jak rozwijać i oceniać menadżerów

Dowiedz się kim jest przywódca i czym różni się od menadżera. Naucz się jakie są właściwe motywy do bycia przywódcą. Poznaj model dojrzałości przywódczej menadżerów i testy, które wykorzystasz do oceny poziomu dojrzałości przywódczej. Naucz się w jakie role powinien wchodzić nowoczesny przywódca i sprawdź (test) jakie kompetencje Twoich menadżerów są schyłkowe, cały czas powinny być rozwijane, a jakie są kompetencjami przyszłości. Zaplanuj rozwój menadżerów w oparciu o testy, które dostarczamy.

Jak się efektywnie komunikować

Naucz się wyrażać swoje zdanie w sposób zdecydowany, lecz szanujący innych. Poznaj style komunikacji (kolory) i naucz się skutecznie komunikować z osobami o innym stylu niż Twój. Naucz się udzielać konstruktywnej informacji zwrotnej, która buduje, a nie rani drugiego człowieka. Skuteczna komunikacja to klucz do rozwiązania problemów i osiągnięcia wspólnych celów.

Otrzymasz wsparcie mentorów

Zapraszam Cię raz w miesiącu na mentoring efektywności osobistej i rozwiązywania problemów. Konsultuj swoje wyzwania z mentorami. Nasi mentorzy są tu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów zawodowych szybciej a także dostarczyć aktualną wiedzę.

Co dostajesz?

Mockupy materiałów dydaktycznych załączonych do kursu

Korzyści z uczestnictwa w kursie HR Excellence

Oszczędzaj czas

 • Konsultuj swoje wyzwania z mentorami – nasi mentorzy są tu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów zawodowych szybciej a także dostarczyć aktualną wiedzę.

 • Zyskaj dostęp do kursu o dowolnej porze – korzystasz z naszej platformy szkoleniowej o dowolnym czasie w dowolnym miejscu (np. w drodze do/z pracy)
 • Nie będziesz już sam odkrywać ameryki – przestań popełniać błędy, naucz się w ciągu 31 godzin sprawdzonych metod zarządzania, które zdobywałem przez 23 lata
 • Zyskaj więcej czasu dla siebie – i poświęć go na to co lubisz, a nie na gaszenie kolejnych konfliktów
 • Skrócony cykl rekrutacji i onboardingu Nabyta wiedza pozwala na efektywniejsze planowanie kompetencji zespołu oraz zaplanowanie doświadczenia pracownika, co skutkuje szybszym doborem odpowiednich kandydatów i ich adaptacją.
 • Mniejsza liczba konfliktów w zespole – Dzięki umiejętnościom rozwiązywania konfliktów i radzenia sobie z trudnymi pracownikami, można unikać czasochłonnych sytuacji konfliktowych.

Popraw efektywność

 • Zapewnij bezproblemową współpracę wielu pokoleń – nauczysz się współpracować z każdym pokoleniem i tworzyć efektywnie pracujące różnorodne zespół

 • Zmniejszenie rotacji pracowników – Planowanie doświadczenia pracownika i rozpoznawanie motywatorów przyczyniają się do wzrostu lojalności, co bezpośrednio wpływa na zmniejszenie kosztów związanych z częstą rotacją personelu.
 • Optymalizacja kosztów szkoleń Kurs oferuje kompleksową wiedzę z wielu obszarów, eliminując potrzebę inwestowania w liczne pojedyncze szkolenia.
 • Poprawa wydajności zespołu – Nauczysz się, jak budować zgrane zespoły, rozpoznawać i naprawiać dysfunkcje oraz projektować pracę zespołową, co bezpośrednio przekłada się na lepsze wyniki.
 • Lepsze dopasowanie pracowników do zadań – Zrozumienie roli zespołowych i profili kompetencji oraz talentów pracowników pozwala na efektywniejsze przypisanie ról, odpowiedzialności za cele. Pracownicy wykorzystujący swoje talenty pracują efektywniej.
 • Wzmacnianie innowacyjności – Budowa różnorodnych zespołów, przełamywanie myślenia grupowego i budowanie umysłu zbiorowego stymuluje kreatywność i innowacyjność w rozwiązywaniu problemów.

Zadbaj o emocje

 • Oszczędź sobie nerwów – zyskasz nowe kompetencje społeczne, które pomogą Ci osiągać cele bez niepotrzebnych nerwów

 • Poradzisz sobie z trudnymi pracownikami – będziesz sobie radził z trudnymi pracownikami i oporem w zespole 

 • Opanujesz konflikty i kryzysy – nauczysz się jak łagodzić konflikty, ale również jak do nich nie doprowadzać
 • Buduj relacje w zespole – dowiesz się jak zbudować kulturę w której nie ma miejsca na strach, ale jest miejsce na przyjaźń, wsparcie, zażyłość
 • Lepsza atmosfera w zespole  Nauka zarządzania emocjami i konfliktami, a także budowanie kultury opartej na zaangażowaniu i bezpieczeństwie, przyczynia się do poprawy atmosfery pracy.
 • Wzrost zaangażowania pracowników – Rozwijanie talentów, projektowanie ścieżek rozwoju zawodowego i  doświadczenia pracownika buduje lojalność i motywację wśród pracowników.

Program 8 modułów merytorycznych

W ramach kursu HR Excellence – dostajesz 8 modułów merytorycznych.
Kurs jest kompilacją kilku szkoleń prowadzonych w ramach Akademii Mistrzów Efektywności oraz mentoringów. Każde ze szkoleń kupione osobno ma wartość 177 zł – 1749 zł, w pakiecie kursu HR Excellence zyskujesz dostęp do całej serii w niższej cenie. Zobacz główne zagadnienia poruszane w trakcie kursu.

Jak pomóc zespołowi osiągać cele i pokonywać trudności? Jak poprawić efektywność i wyeliminować dysfunkcje?

 • Wzmacnianie efektywności przez coaching zespołów
 • Od czego zależy efektywność zespołu
 • Źródła efektywności w poszczególnych kulturach organizacyjnych
 • Jak jednorodność i różnorodność wpływa na efektywność?
 • Jak kształtować dojrzałą identyfikację grupową?
 • Jak przełamać syndrom myślenia grupowego?
 • Jak zbudować umysł zbiorowy?
 • Jaki rodzaj zespołu pasuje do jakich zadań?
 • Cykl rozwoju zespołu
 • Jak rozpoznawać i naprawić dysfunkcje zespołu?
 • Role zespołowe – test
 • Efektywna wielkość zespołu
 • Profile kompetencji
 • Jak zaprojektować pracę zespołową?
 • Kanwa zespołu

Ten kurs został stworzony z myślą o menadżerach pragnących doskonalić swoje umiejętności i rozwiązywać problemy zespołu takie jak konflikty, opór, pretensje, krytykę, wycofanie się, manipulacje, złość, kłamstwo, plotki, marudzenie.

 • Jak sobie radzić z trudnymi pracownikami?
 • Jak radzić sobie z oporem?
 • Jak ugasić emocje w zespole?
 • Strategie radzenia sobie z krytykiem
 • Strategie radzenia sobie z narcyzem
 • Strategie radzenia sobie z wampirami energetycznymi
 • Źródła konfliktów i ich rozwiązywanie
 • Autocoaching w trudnych sytuacjach
 • Jak poradzić sobie z oporem przed cyfryzacją?
 • Jak zarządzać wielopokoleniowym zespołem?

Dowiedz się jak rozpoznać swoją kulturę oraz jak zatrudniać pracowników którzy do niej pasują. Naucz się planować doświadczenie pracownika, które spowoduje, że nie będzie szukał innego pracodawcy. Zaplanuj kompetencje zespołu i dowiedz się jak skutecznie przeprowadzić proces rekrutacji. Na koniec poznaj najnowszy model motywacji, dzięki któremu lepiej rozpoznasz motywatory swoich pracowników.

 • Jakie są rodzaje kultury organizacyjnej?
 • Jak opisać kulturę organizacyjną?
 • W jaki sposób pytać kandydatów/pracodawcę o dopasowanie kulturowe?
 • Planowanie doświadczenia pracownika
 • Planowanie kompetencji zespołu
 • Zatrudnianie i zwalnianie
 • Motywacja 4.0
 • Jak zbudować zgrany zespół

Odkryj talenty pracowników. Naucz się je rozwijać. Zwiększ lojalność i zaangażowanie pracowników. ​

 • Projektowanie rozwoju zawodowego
 • Jak odkrywać i wykorzystywać swoje (ale też pracowników) talenty w pracy?

Dowiedz się kim jest przywódca i czym różni się od menadżera. Naucz się jakie są właściwe motywy do bycia przywódcą. Poznaj model dojrzałości przywódczej menadżerów i testy, które wykorzystasz do oceny poziomu dojrzałości przywódczej.​ Naucz się w jakie role powinien wchodzić nowoczesny przywódca i sprawdź (test) jakie kompetencje Twoich menadżerów są schyłkowe, cały czas powinny być rozwijane, a jakie są kompetencjami przyszłości. Zaplanuj rozwój menadżerów w oparciu o testy, które dostarczamy. 

 • Dlaczego chcę być przywódcą
 • Kim jest przywódca
 • Rozwój dojrzałości przywódczej – test
 • Role zwinnego przywódcy – test

Dowiedz się jak wygrywać dzięki angażującej kulturze wspierającej strategię?

 • Co to jest kultura organizacyjna
 • Jak przeprowadzić warsztat zmiany kultury organizacyjnej
 • Ocena obecnej kultury organizacyjne
 • Definicja docelowej kultury organizacyjnej
 • Jak wdrożyć kulturę organizacyjną (Culture book,..)

Dowiedz się jak zaprojektować i wdrożyć kulturę w zespole. Poznaj tajniki budowy bezpieczeństwa i angażowania pracowników dzięki kulturze zespołu.

 • Trzy umiejętności potrzebne do budowy kultury zespołu
 • Misja zespołu
 • Wartości
 • Zasady
 • Kodeks honorowy

Naucz się wyrażać swoje zdanie w sposób zdecydowany, lecz szanujący innych. Poznaj style komunikacji i naucz się skutecznie komunikować z osobami o innym stylu niż Twój. Naucz się udzielać konstruktywnej informacji zwrotnej, która buduje, a nie rani drugiego człowieka. Skuteczna komunikacja to klucz do rozwiązania problemów i osiągnięcia wspólnych celów.​

 • Anatomia komunikacji
 • Trzy style komunikowania się
 • Komunikacja ze względu na osobowość (kolory)
 • Jak się porozumiewać?
 • Informacja zwrotna

Zapraszam Cię raz w miesiącu na mentoring w dwóch obszarach:

 • Efektywność osobista
 • Efektywne rozwiązywanie problemów

Przed mentoringiem przygotuj pytania i zadaj je za pośrednictwem formularza. Każdy mentoring jest nagrywany i wgrany na platformę szkoleniową.

Kim jesteśmy i dlaczego warto nam zaufać

dr Robert Wojtachnik

Zarabia na życie poprawą efektywności przedsiębiorstw. Wierzy, że można wygrywać dzięki większej wiedzy, elastyczności, kompetencjom społecznym, świadomości siebie i klientów. Niepoprawny optymista. Przyjaciel świata, ludzi i nauki. Inspirowany przez doświadczenia, wyjątkowych ludzi i podróże.

Jest twórcą zwinnego system zarządzania (Agile Managemnt System – AMS®), który pomaga firmom podnosić efektywność w turbulentnym otoczeniu. Uważa, że każda firma, żeby działać  w konkurencyjnym otoczeniu powinna być firmą informatyczną. Uczy menadżerów i właścicieli w Akademii Mistrzów Efektywności jak wyśrubować efektywność osobistą, zespołów, przywództwa, procesów i całej organizacji.

Jest przedsiębiorcą, trenerem i konsultantem. Wszystkich tych ról musiał się nauczyć, przełamując własne słabości i opory. To co osiągnął wynika z ciągłej pracy nad sobą i nauki jak to skutecznie robić. Uczył się od najlepszych specjalistów w UK i USA. Obronił doktorat o efektywności przedsiębiorstw. Rozumie biznes, bo od 22 lat w nim działa jako menadżer. W projektach transformacji przedsiębiorstw przepracował >55000 godzin. Rocznie szkoli około 2000 osób.

Dlaczego warto posłuchać o efektywności w jego wykonaniu? Bo stosowane przez niego metody zostały wypróbowane w dziesiątkach projektów z sukcesem.

Izabela Wojtachnik, MBA

Wspiera w osiągnięciu spełnienia zawodowego, pomaga wznosić karierę na wyższy poziom, pomaga odkryć swoją drogę i odwagę do realizacji marzeń. Jest certyfikowanym coachem, trenerem zmiany, trenerem biznesu i menedżerem z ponad 20 letnim doświadczeniem. W swojej pracy wykorzystuje 23 letnie doświadczenie w biznesie w pracy z ludźmi.
Prywatnie żona i mama trzech synów. Entuzjastka psychologii pozytywnej i jazdy na rowerze.

W swojej pracy realizuje doskonalenie kompetencji innych z zakresu rozwoju potencjału, asertywności, pewności siebie, zarządzania sobą w czasie, równowagi na sesjach indywidualnych, konsultacjach, programach rozwojowych w organizacjach.
Pomogła kilkuset klientom na indywidualnych sesjach coachingowych i mentoringowych. Rocznie szkoli i prowadzi 1200 osób na warsztatach oraz na szkoleniach i w kursach online. Autorka Akademii Satysfakcji Zawodowej i Pewności Siebie. Z jej ebooków i poradników skorzystało już tysiące osób.

Dzięki współpracy z Izabelą klienci stają się bardziej pewni siebie, znajdują satysfakcjonującą pracę, nie boją się wyzwań, wierzą w swoje możliwości i osiągają wspaniałe cele.

Przykładowe referencje

Nie musisz nam wierzyć. Sprawdź jak inni oceniają nasze kompetencje.

Uzyskaliśmy dużo większą efektywność organizacji. Przez 10 lat od wdrożenia nasza firma urosła kilkukrotnie, a operacje są realizowane podobnym zespołem. Odkryliśmy ukryty potencjał naszej firmy.
Piotr Ruszecki
Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu Hellmann Worldwide Logistics Polska
Mogę polecić usługi wszystkim firmom, które chciałyby wprowadzić swoją organizację na wyższy poziom efektywności, zaplanować wygrywającą strategię i efektywnie ją wdrożyć wprowadzając nowoczesny zwinny system zarządzania.
Witold Antosiewicz
Ekspert tworzenia relacji biznesowych
Szkolenie w Agile było wielką przyjemnością i pomimo braku mojej wiedzy i doświadczenia w pracy tą metoda, dzięki fantastycznym zdolnościom, profesjonalnym podejściem, łatwością w "otwieraniu ludzi" na nowości, wprowadził mnie na nowe ścieżki nie tylko wiedzy ale i kariery.
Łukasz Kluczewski
Dyrektor Logistyki, Saria Polska
Jeśli chcesz przejść przez proces transformacji z sukcesem, to z czystym sumieniem mogę polecić na przewodnika Roberta Wojtachnika.
Łukasz Komorniczak
Project Manager, Fiege
Dlaczego polecam Roberta? Bo wskazał mi praktyczne rozwiązania, które przełożą się na zwiększenie efektywności. Robert potrafi spojrzeć z innej perspektywy i pomóc w rozwoju firmy. Robert jest niezwykle kompetentny.
Filip Woźniakowski
Właściciel
Ogromne wyzwanie, aby na bazie różnorodności zespołu zatrudniającego ponad 650 pracowników budować spójność. A jednak! Podjęliśmy to wyzwanie i dzięki wsparciu Roberta Wojtachnika z Digital Passion w poprowadzeniu warsztatów w naszej organizacji udało nam się zdiagnozować kulturę, określić wartości spójne dla wszystkich łączonych Instytutów i określić nasze przewagi biznesowe i mocne strony.
Krystyna Sawczuk
Dyrektor HR, Łukasiewicz
Robert zna się na strategii, nowoczesnych systemach zarządzania, tworzeniu bardzo efektywnych modeli operacyjnych, projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych. Kontakt z nim rozwiązuje największe problemy przedsiębiorstw oraz całkowicie zmienia spojrzenie na operacyjną część biznesu. Czytelniku tej rekomendacji, życzę Ci doświadczenia współpracy z Robertem.
Marcin Rutecki
Właściciel Klubu Inteligencji Biznesu
Robert Wojtachnik to zdecydowanie jeden z najlepszych ekspertów zarządzania na LinkedIn. Potrafi zdiagnozować organizację, zdefiniować jej aktualną kulturę organizacyjną oraz zmapować przepływ informacji i pracy. Wydobywa prawdziwy potencjał z zespołów i firm, którym doradza. Na dowód wystarczy spojrzeć na jego publikacje, które są samym "mięsem" płynącym z praktyki.
Igor Mikołaj Subocz
Co-founder & Head of Growth 𝘇𝘂.𝗮𝗴𝗲𝗻𝗰𝘆
Roberta mogę bez wahania zaliczyć do czołówki konsultantów biznesowych, z którymi miałem do czynienia w ciągu ostatnich dwóch lat. A było ich wielu. Roberta cechuje pragmatyzm, wielowymiarowe spojrzenie na rozwój firmy, prawdziwa obsesja na punkcie efektywności procesów biznesowych. W trakcie jednej tylko konsultacji dostałem pakiet narzędzi i konkretnych podpowiedzi, Część z nich rzucała zupełnie nowe światło na problemy, z którymi się zmagałem. Wisienką na torcie jest atmosfera serdeczności i sympatii, którą Robert wokół siebie roztacza.
Artur Rozmysł
Właściciel
Robert Wojtachnik jest doskonałym ekspertem w zakresie efektywności przedsiębiorstw i nowoczesnych systemów zarządzania. Wie, jak używać nowoczesnych narzędzi (strategia transformacji cyfrowej, architektura przedsiębiorstwa, SAFe) i przekuwać je w sukces przedsiębiorstwa. Wystarczy jedno spotkanie z Robertem, żebym zobaczyć, że jego praktyczne wskazówki pozwalają zmienić perspektywę i otworzyć umysł na nowości. Transformacje i optymalizacje przeprowadzone wspólnie z Robertem dają naprawdę ponadprzeciętne efekty.
Michał Sokołowski
Dyrektor Sprzedaży, Bellako
Jako osoba, która ma wiedzę IT posiada unikalna umiejętność mówienia o niej i przedstawiania problemów technologicznych w ten sposób iż każdy z biznesu zrozumie. Osobiście wiem ze nie jest to łatwe dla technologów gdy maja mówić "Sienkiewiczem" o zawiłościach w IT. Należy podkreślić iż Robert jest niezwykle sprawny i skuteczny w realizacji trudnych i skomplikowanych projektach IT. Ogromne pokłady energii i temperamentu pozwalają Robertowi na realizację trudnych zadań zawodowych w biznesie oraz w nietuzinkowy sposób opowiadać o zdobytych doświadczeniach.
Dr. Bartosz Wachnik
Członek Zarządu, Współwłaściciel, Alna Business Poland
Projekty w których współpracowaliśmy wymagały często nieszablonowego podejścia oraz zwinnego rozwiązywania problemów, co zawsze się udawało i Klient końcowy dostawał zawsze to na co liczył, czyli większą efektywność. Pan Robert to profesjonalista w każdym calu.
Krzysztof Chaładyn
Współwłaściciel, VP w Otimo

Dołącz do rocznego programu rozwojowego i odkryj potencjał swojej organizacji

HR Excellence

Kurs video + mentoringi grupowe online
12078PLN
2900 PLN cena kursu specjalnie dla Ciebie
 • Kurs obejmujący 8 modułów, 79 lekcji (41 godziny 27 minut)
 • Mentoringi grupowe online przez 12 m-cy - 1 sesja/m-c
 • Dostęp do platformy kursowej przez 12 m-cy
 • 24 materiały wspierające Twoją pracę z zespołami (zeszyty ćwiczeń, karty pracy, testy, przykłady kodeksu honorowego, mapa kompetencji, wyróżniki kultury, pytania rekrutacyjne, kanwy, kwestionariusze, strategie radzenia sobie z oporem, pytania coachingowe, ...)
 • Grupa wsparcia na Discord przez 12 m-cy
 • Certyfikat ukończenia kursu HR Excellence (po ukończeniu 8 modułów)
 • Licencja na wykorzystanie metody oraz szablonów w Twojej organizacji (do celów wewnętrznych)
Hit