fbpx
Plecy

Zapisz się na kurs Zawód menadżer – prowadzimy Ciągły nabór.

pokolenia 1000x670-min

Zawód menadżer

Naucz się kierować wielopokoleniowymi (BB, X, Y, Z) i różnorodnymi zespołami. Zapanuj nad konfliktami, trudnymi pracownikami i brakiem motywacji. 

Dowiedz się jak poprawić swój autorytet, zbudować angażującą kulturę, zwiększyć efektywność i nowocześnie pracować.

“Mierzysz się z problemami wielopokoleniowych zespołów, oporem pracowników, konfliktami w zespole, trudnymi pracownikami, brakiem motywacji?
A może zastanawiasz się jak zbudować wiarygodność i autorytet lidera i osiągać cele swoje i zespołu?

Doskonale to rozumiem, bo też z tym się kiedyś mierzyłem i nie wiedziałem jak sobie poradzić. Emocje, które przeżywałem każdego dnia skłoniły mnie do szukania rozwiązań. Uczyłem się, eksperymentowałem, robiłem badania i doskonaliłem moje kompetencje przywódcze, aż mogłem spokojnie usiąść i zacząć planować rozwój firmy, pracownicy realizowali cele zespołu, byli zmotywowani, spadła rotacja, wyeliminowałem konflikty, a zespół nieustannie doskonalił procesy.

Żeby to osiągnąć musiałem się wiele nauczyć. Uczę się przywództwa od 23 lat, a od 13 lat zarządzać różnorodnymi zespołami. Specjalnie dla Ciebie przygotwałem ten kurs Zawód menadżer, żebyś nie popełniał takich błędów jak ja i inni menadżerowie.

Robert Wojtachnik

Kto najbardziej skorzysta z kursu?

Chcesz zostać menadżerem

Dla wszystkich którzy chcą zostać menadżerami i mieć większy wpływ na realizację celów organizacji, próbować nowe pomysły i podnieść standard życia. Dzięki naszemu programowi rozwiniesz nowe umiejętności, nauczysz się budować wiarygodność i autorytet oraz zostaniesz matką/ojcem sukcesu zespołu.

Jesteś menadżerem

Dla menadżerów, którzy pragną pogodzić różne pokolenia w zespole (BB, X, Y, Z), radzić sobie z trudnymi pracownikami, buntem, brakiem motywacji, konfliktami w zespole i nie chcą tracić pracowników. Dzięki naszemu programowi zbudujesz swój autorytet, nauczysz się tworzyć zgrane i efektywnie pracujące zespoły. Dowiesz się jak zadbać o swoje emocje i potrzeby.

Potrzebujesz odświeżyć wiedzę

Dla wszystkich menadżerów, którzy kończyli studia menadżerskie lub programy rozwojowe przed 2022 rokiem. Nowe wyzwania (VUCA/BANI), pokolenie Z na rynku pracy oraz nowe badania doprowadziły do zrewidowania dotychczasowej wiedzy i zaproponowania nowych skuteczniejszych metod zarządzania w zmieniającym się środowisku.

Czego się nauczysz?

Zaplanuj ścieżkę swojego rozwoju jako przywódcy

Zidentyfikuj jakie są Twoje motywacje do bycia liderem. Poznaj te wspierające i nie wspierające. Oceń swój poziom dojrzałości lidera oraz poziom kompetencji. Zaplanuj ścieżkę rozwoju, żeby zostać takim liderem, który osiąga cele i za którym podążają ludzie. Dowiedz się jakich ról musisz się nauczyć.

Zbuduj angażującą kulturę​

Odkryj techniki tworzenia silnych, wspierających się nawzajem grup pracowniczych. Wykreuj atmosferę harmonii i zaufania, która napędza osiąganie wspólnych celów. Poznaj trzy umiejętności potrzebne do budowy kultury zespołu. Naucz się wysyłać takie sygnały społeczne, które budują bezpieczeństwo i zaufanie do Ciebie jako lidera. Dowiedz się co jest spoiwem zespołu i je zbuduj.

Wdróż efektywny proces zespołowy

Dowiedz się jak efektywnie pracować w zespole. Naucz się planować, synchronizować pracę, poprawiać wyniki i usprawniać proces zespołowy. Poznaj najskuteczniejsze techniki retrospekcji zespołowej, które regularnie będą poprawiać współpracę, atmosferę i wyniki zespołu.

Zbuduj warsztat lidera

Dowiedz się, jak efektywnie zarządzać w erze cyfrowej. Zdobądź narzędzia niezbędne do skutecznego kierowania zespołem w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym. Naucz się planować kompetencje zespołu, skutecznie zatrudniać i zwalniać, przekazywać odpowiedzialność, motywować i przekazywać informację zwrotną. Dowiedz się jak napisać porywające expose menadżera.

Poradź sobie z oporem, trudnymi pracownikami i pokoleniem Z

Zdobądź narzędzia, które pozwolą Ci skutecznie zarządzać sytuacjami konfliktowymi i niezadowoleniem w zespole. Opanuj sztukę motywowania i inspiracji do działania. Naucz się radzić z oporem pracowników i trudnymi pracownikami. Dowiedz się jak zbudować zgrany zespół łączący pracowników z różnych pokoleń.

Zatrudniaj odpowiednich pracowników

Zidentyfikujesz co charakteryzuje kulturę Twojej firmy/zespołu. Nauczysz się w jaki sposób pytać kandydatów do pracy o dopasowanie kulturowe, żeby zatrudniać osoby, które pasują do twojej kultury. Dzięki temu zbudujesz efektywniejszy zespół w którym się wszyscy rozumieją, zwiększysz zaangażowanie i zmniejszysz rotację.

Buduj współpracę i relacje

Opanuj sztukę skutecznego budowania relacji. Dowiedz się jaki bagaż doświadczeń niesiesz z dzieciństwa, który wpływa na relacje. Dowiedz się w jakie toksyczne mechanizmy relacyjne wchodzą ludzie i jak tego unikać. Poznaj siłę lojalności, która buduje zaufanie i eliminuje uwikłanie. Dowiedz się co niszczy relacje i co z tym możesz zrobić. Stwórz otoczenie sprzyjające współpracy i efektywności w zespole.

Naucz się panować nad emocjami

Naucz się identyfikować emocje i zrozumieć co one o Tobie mówią i jak możesz na nie reagować. Poznaj gdzie ukryta jest złość jak ją konstruktywnie przepracować. Zidentyfikuj własne wartości oraz potrzeby. Naucz się skutecznie prosić, odmawiać, nie reagować z poczucia winy. Zidentyfikuj jakie przekonania nie wspierają Ciebie oraz osób z Twojego otoczenia. Zamień te przekonania na wspierające. Naucz się jak lepiej interpretować wydarzenia, żeby poprawić atmosferę.

Komunikuj się asertywnie

Naucz się wyrażać swoje zdanie w sposób zdecydowany, lecz szanujący innych. Poznaj style komunikacji i naucz się skutecznie komunikować z osobami o innym stylu niż Twój. Naucz się udzielać konstruktywnej informacji zwrotnej, która buduje, a nie rani drugiego człowieka. Skuteczna komunikacja to klucz do rozwiązania problemów i osiągnięcia wspólnych celów.

Naucz się rozwiązywać konflikty

Opanuj sztukę skutecznego rozwiązywania konfliktów i naucz się im zapobiegać. Poznaj skuteczne techniki radzenia sobie z krytyką. Naucz się identyfikować socjopatów i dowiedz się jak sobie z nimi radzić. Stwórz otoczenie sprzyjające współpracy i efektywności w zespole.

Zbuduj wiarygodność lidera

Dowiedz się co wpływa na wiarygodność lidera. Zacznij pracować nad pewnością siebie i umiejętnościami, które sprawią, że Twoi podwładni będą Cię podziwiać i szanować. Zbuduj wizerunek kompetentnego i godnego zaufania lidera.

Zyskaj wsparcie mentoringowe

Nasi doświadczeni mentorzy służą Ci radą i wsparciem na każdym etapie Twojej drogi jako lider. Zyskaj cenne wskazówki raz w miesiącu od tych, którzy osiągnęli sukces. Po zakończeniu kursu wykup subskrypcję, żeby korzystać z mentoringu dalej.

Co dostajesz?

Mockupy kursu i materiałów dydaktycznych (mapa emocji, planowanie OKRów, planowanie kompetencji zespołu, pomysł na retrospekcję)

Korzyści z uczestnictwa w kursie Zawód menadżer

Oszczędzaj czas

 • Konsultuj swoje wyzwania z mentorami – nasi mentorzy są tu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów zawodowych szybciej a także dostarczyć aktualną wiedzę.

 • Zyskaj dostęp do kursu o dowolnej porze – korzystasz z naszej platformy szkoleniowej o dowolnym czasie w dowolnym miejscu (np. w drodze do/z pracy)
 • Nie będziesz już sam odkrywać ameryki – przestań popełniać błędy, naucz się w ciągu 31 godzin sprawdzonych metod zarządzania, które zdobywałem przez 23 lata
 • Zyskać więcej czasu dla siebie – i poświęć go na to co lubisz, a nie na gaszenie kolejnych konfliktów
 • Naucz się efektywnie pracować – zadbaj o efektywność osobistą, zespołu, procesu i przywództwa

Buduj autorytet

 • Zbuduj autorytet – nauczysz się jak budować wiarygodność, zyskać szacunek i być autorytetem dla pracowników

 • Dołącz do sieci kontaktów – dołącz do naszej silnej społeczności, gdzie nawiążesz wartościowe kontakty z osobami takim jak Ty

 • Zapewnij bezproblemową współpracę wielu pokoleń – nauczysz się współpracować z każdym pokoleniem i tworzyć efektywnie pracujące różnorodne zespół

 • Zdobądź najnowocześniejszą wiedzę – o efektywności budowaną na bazie doświadczenia, światowej wiedzy i najnowszych badań
 • Pochwal się cenionym certyfikatem – Twój dowód na sukces

Zadbaj o emocje

 • Oszczędź sobie nerwów – zyskasz nowe kompetencje społeczne, które pomogą Ci osiągać cele bez niepotrzebnych nerwów

 • Poradzisz sobie z trudnymi pracownikami – będziesz sobie radził z trudnymi pracownikami i oporem w zespole 

 • Opanujesz konflikty i kryzysy – nauczysz się jak łagodzić konflikty, ale również jak do nich nie doprowadzać
 • Buduj relacje w zespole – dowiesz się jak zbudować kulturę w której nie ma miejsca na strach, ale jest miejsce na przyjaźń, wsparcie, zażyłość

Program 11 modułów merytorycznych

W ramach kursu Zawód menadżer – dostajesz 11 modułów merytorycznych.
Kurs jest kompilacją kilku szkoleń prowadzonych w ramach Akademii Mistrzów Efektywności oraz mentoringów. Każde ze szkoleń kupione osobno ma wartość 487 zł – 1749 zł, w pakiecie kursu Zawód menadżer zyskujesz dostęp do całej serii w niższej cenie. Zobacz główne zagadnienia poruszane w trakcie kursu.

Zidentyfikuj jakie są Twoje motywacje do bycia liderem. Poznaj te wspierające i nie wspierające. Oceń swój poziom dojrzałości lidera oraz poziom kompetencji. Zaplanuj ścieżkę rozwoju, żeby zostać takim liderem, który osiąga cele i za którym podążają ludzie. Dowiedz się jakich ról musisz się nauczyć.​

 • Przywództwo
 • Dlaczego chcę być przywódcą?
 • Kim jest przywódca?
 • Rozwój dojrzałości przywódczej
 • Role zwinnego przywódcy

Odkryj techniki tworzenia silnych, wspierających się nawzajem grup pracowniczych. Wykreuj atmosferę harmonii i zaufania, która napędza osiąganie wspólnych celów. Poznaj trzy umiejętności potrzebne do budowy kultury zespołu. Naucz się wysyłać takie sygnały społeczne, które budują bezpieczeństwo i zaufanie do Ciebie jako lidera. Dowiedz się co jest spoiwem zespołu i je zbuduj. ​

 • Budowa kultury zespołu
 • Trzy umiejętności potrzebne do budowy kultury zespołu
 • Misja zespołu
 • Wartości
 • Zasady
 • Kodeks honorowy

Dowiedz się jak efektywnie pracować w zespole. Naucz się planować, synchronizować pracę, poprawiać wyniki i usprawniać proces zespołowy. Poznaj najskuteczniejsze techniki retrospekcji zespołowej, które regularnie będą poprawiać współpracę, atmosferę i wyniki zespołu.​

 • Proces zespołowy
 • Jak pracują zespoły
 • Przywódca 4.0 dostarcza zdolności biznesowe
 • Planowanie
 • Synchronizacja pracy
 • Przegląd wyników
 • Retrospekcja

Dowiedz się, jak efektywnie zarządzać w erze cyfrowej. Zdobądź narzędzia niezbędne do skutecznego kierowania zespołem w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym. Naucz się planować kompetencje zespołu, skutecznie zatrudniać i zwalniać, przekazywać odpowiedzialność, motywować i przekazywać informację zwrotną. Dowiedz się jak napisać porywające expose menadżera.​

 • Planowanie kompetencji zespołu
 • Zatrudnianie i zwalnianie
 • Przekazywanie odpowiedzialności
 • Expose menadżera
 • Motywowanie
 • Mentoring – Wszystko o motywacji
 • Informacja zwrotna
 • Korzystanie z technologii cyfrowych

Zidentyfikujesz co charakteryzuje kulturę Twojej firmy/zespołu. Nauczysz się w jaki sposób pytać kandydatów do pracy o dopasowanie kulturowe, żeby zatrudniać osoby, które pasują do twojej kultury. Dzięki temu zbudujesz efektywniejszy zespół w którym się wszyscy rozumieją, zwiększysz zaangażowanie i zmniejszysz rotację.​

 • Co to jest kultura organizacyjna?
 • Jakie są rodzaje kultury organizacyjnej?
 • Jak opisać kulturę organizacyjną?
 • W jaki sposób pytać kandydatów/pracodawcę o dopasowanie kulturowe?
 • Jak dopasowanie kulturowe wpływa na wyniki?

Zdobądź narzędzia, które pozwolą Ci skutecznie zarządzać sytuacjami konfliktowymi i niezadowoleniem w zespole. Opanuj sztukę motywowania i inspiracji do działania. Naucz się radzić z oporem pracowników i trudnymi pracownikami. Dowiedz się jak zbudować zgrany zespół łączący pracowników z różnych pokoleń. ​

 • Jak zarządzać wielopokoleniowym zespołem?
 • Jak radzić sobie z oporem?
 • Jak sobie radzić z trudnymi pracownikami?

Opanuj sztukę skutecznego budowania relacji. Dowiedz się jaki bagaż doświadczeń niesiesz z dzieciństwa, który wpływa na relacje. Dowiedz się w jakie toksyczne mechanizmy relacyjne wchodzą ludzie i jak tego unikać. Poznaj siłę lojalności, która buduje zaufanie i eliminuje uwikłanie. Dowiedz się co niszczy relacje i co z tym możesz zrobić. Stwórz otoczenie sprzyjające współpracy i efektywności w zespole.​

 • Współpraca i relacje
 • Jakiego budowania relacji nauczyła mnie rodzina
 • Co nas łączy – koluzje
 • Dziewięć toksycznych mechanizmów w relacjach
 • W co grają ludzie
 • Jak budować więzi
 • Lojalność
 • Pięć języków miłości
 • Co niszczy relacje

Naucz się identyfikować emocje i zrozumieć co one o Tobie mówią i jak możesz na nie reagować. Poznaj gdzie ukryta jest złość jak ją konstruktywnie przepracować. Zidentyfikuj własne wartości oraz potrzeby. Naucz się skutecznie prosić, odmawiać, nie reagować z poczucia winy. Zidentyfikuj jakie przekonania nie wspierają Ciebie oraz osób z Twojego otoczenia. Zamień te przekonania na wspierające. Naucz się jak lepiej interpretować wydarzenia, żeby poprawić atmosferę.​

 • Zarządzanie emocjami
 • Model reakcji na stres
 • Model reakcji na stres
 • Emocje i ich źródła
 • Gdzie ukryta jest złość?
 • Potrzeby
 • Proszenie
 • Odmawianie
 • Poczucie winy
 • Przekonania
 • Interpretacja wydarzeń

Naucz się wyrażać swoje zdanie w sposób zdecydowany, lecz szanujący innych. Poznaj style komunikacji i naucz się skutecznie komunikować z osobami o innym stylu niż Twój. Naucz się udzielać konstruktywnej informacji zwrotnej, która buduje, a nie rani drugiego człowieka. Skuteczna komunikacja to klucz do rozwiązania problemów i osiągnięcia wspólnych celów.​

 • Anatomia komunikacji
 • Trzy style komunikowania się
 • Komunikacja ze względu na osobowość (kolory)
 • Jak się porozumiewać?
 • Informacja zwrotna

Opanuj sztukę skutecznego rozwiązywania konfliktów i naucz się im zapobiegać. Poznaj skuteczne techniki radzenia sobie z krytyką. Naucz się identyfikować socjopatów i dowiedz się jak sobie z nimi radzić. Stwórz otoczenie sprzyjające współpracy i efektywności w zespole. ​

 • Rozwiązywanie konfliktów
 • Źródła konfliktów i ich rozwiązywanie
 • Jak zapobiegać konfliktom?
 • Taktyka na krytyka
 • Jak radzić sobie z oczekiwaniami innych?
 • Jak radzić sobie z socjopatami?

Dowiedz się co wpływa na wiarygodność lidera. Zacznij pracować nad pewnością siebie i umiejętnościami, które sprawią, że Twoi podwładni będą Cię podziwiać i szanować. Zbuduj wizerunek kompetentnego i godnego zaufania lidera. ​

 • Jak zbudować wiarygodność lidera?

Kim jesteśmy i dlaczego warto nam zaufać

dr Robert Wojtachnik

Zarabia na życie poprawą efektywności przedsiębiorstw. Wierzy, że można wygrywać dzięki większej wiedzy, elastyczności, kompetencjom społecznym, świadomości siebie i klientów. Niepoprawny optymista. Przyjaciel świata, ludzi i nauki. Inspirowany przez doświadczenia, wyjątkowych ludzi i podróże.

Jest twórcą zwinnego system zarządzania (Agile Managemnt System – AMS®), który pomaga firmom podnosić efektywność w turbulentnym otoczeniu. Uważa, że każda firma, żeby działać  w konkurencyjnym otoczeniu powinna być firmą informatyczną. Uczy menadżerów i właścicieli w Akademii Mistrzów Efektywności jak wyśrubować efektywność osobistą, zespołów, przywództwa, procesów i całej organizacji.

Jest przedsiębiorcą, trenerem i konsultantem. Wszystkich tych ról musiał się nauczyć, przełamując własne słabości i opory. To co osiągnął wynika z ciągłej pracy nad sobą i nauki jak to skutecznie robić. Uczył się od najlepszych specjalistów w UK i USA. Obronił doktorat o efektywności przedsiębiorstw. Rozumie biznes, bo od 22 lat w nim działa jako menadżer. W projektach transformacji przedsiębiorstw przepracował >55000 godzin. Rocznie szkoli około 2000 osób.

Dlaczego warto posłuchać o efektywności w jego wykonaniu? Bo stosowane przez niego metody zostały wypróbowane w dziesiątkach projektów z sukcesem.

Izabela Wojtachnik, MBA

Wspiera w osiągnięciu spełnienia zawodowego, pomaga wznosić karierę na wyższy poziom, pomaga odkryć swoją drogę i odwagę do realizacji marzeń. Jest certyfikowanym coachem, trenerem zmiany, trenerem biznesu i menedżerem z ponad 20 letnim doświadczeniem. W swojej pracy wykorzystuje 23 letnie doświadczenie w biznesie w pracy z ludźmi.
Prywatnie żona i mama trzech synów. Entuzjastka psychologii pozytywnej i jazdy na rowerze.

W swojej pracy realizuje doskonalenie kompetencji innych z zakresu rozwoju potencjału, asertywności, pewności siebie, zarządzania sobą w czasie, równowagi na sesjach indywidualnych, konsultacjach, programach rozwojowych w organizacjach.
Pomogła kilkuset klientom na indywidualnych sesjach coachingowych i mentoringowych. Rocznie szkoli i prowadzi 1200 osób na warsztatach oraz na szkoleniach i w kursach online. Autorka Akademii Satysfakcji Zawodowej i Pewności Siebie. Z jej ebooków i poradników skorzystało już tysiące osób.

Dzięki współpracy z Izabelą klienci stają się bardziej pewni siebie, znajdują satysfakcjonującą pracę, nie boją się wyzwań, wierzą w swoje możliwości i osiągają wspaniałe cele.

Przykładowe referencje

Nie musisz nam wierzyć. Sprawdź jak inni oceniają nasze kompetencje.

Uzyskaliśmy dużo większą efektywność organizacji. Przez 10 lat od wdrożenia nasza firma urosła kilkukrotnie, a operacje są realizowane podobnym zespołem. Odkryliśmy ukryty potencjał naszej firmy.
Piotr Ruszecki
Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu Hellmann Worldwide Logistics Polska
Mogę polecić usługi wszystkim firmom, które chciałyby wprowadzić swoją organizację na wyższy poziom efektywności, zaplanować wygrywającą strategię i efektywnie ją wdrożyć wprowadzając nowoczesny zwinny system zarządzania.
Witold Antosiewicz
Ekspert tworzenia relacji biznesowych
Szkolenie w Agile było wielką przyjemnością i pomimo braku mojej wiedzy i doświadczenia w pracy tą metoda, dzięki fantastycznym zdolnościom, profesjonalnym podejściem, łatwością w "otwieraniu ludzi" na nowości, wprowadził mnie na nowe ścieżki nie tylko wiedzy ale i kariery.
Łukasz Kluczewski
Dyrektor Logistyki, Saria Polska
Jeśli chcesz przejść przez proces transformacji z sukcesem, to z czystym sumieniem mogę polecić na przewodnika Roberta Wojtachnika.
Łukasz Komorniczak
Project Manager, Fiege
Dlaczego polecam Roberta? Bo wskazał mi praktyczne rozwiązania, które przełożą się na zwiększenie efektywności. Robert potrafi spojrzeć z innej perspektywy i pomóc w rozwoju firmy. Robert jest niezwykle kompetentny.
Filip Woźniakowski
Właściciel
Ogromne wyzwanie, aby na bazie różnorodności zespołu zatrudniającego ponad 650 pracowników budować spójność. A jednak! Podjęliśmy to wyzwanie i dzięki wsparciu Roberta Wojtachnika z Digital Passion w poprowadzeniu warsztatów w naszej organizacji udało nam się zdiagnozować kulturę, określić wartości spójne dla wszystkich łączonych Instytutów i określić nasze przewagi biznesowe i mocne strony.
Krystyna Sawczuk
Dyrektor HR, Łukasiewicz
Robert zna się na strategii, nowoczesnych systemach zarządzania, tworzeniu bardzo efektywnych modeli operacyjnych, projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych. Kontakt z nim rozwiązuje największe problemy przedsiębiorstw oraz całkowicie zmienia spojrzenie na operacyjną część biznesu. Czytelniku tej rekomendacji, życzę Ci doświadczenia współpracy z Robertem.
Marcin Rutecki
Właściciel Klubu Inteligencji Biznesu
Robert Wojtachnik to zdecydowanie jeden z najlepszych ekspertów zarządzania na LinkedIn. Potrafi zdiagnozować organizację, zdefiniować jej aktualną kulturę organizacyjną oraz zmapować przepływ informacji i pracy. Wydobywa prawdziwy potencjał z zespołów i firm, którym doradza. Na dowód wystarczy spojrzeć na jego publikacje, które są samym "mięsem" płynącym z praktyki.
Igor Mikołaj Subocz
Co-founder & Head of Growth 𝘇𝘂.𝗮𝗴𝗲𝗻𝗰𝘆
Roberta mogę bez wahania zaliczyć do czołówki konsultantów biznesowych, z którymi miałem do czynienia w ciągu ostatnich dwóch lat. A było ich wielu. Roberta cechuje pragmatyzm, wielowymiarowe spojrzenie na rozwój firmy, prawdziwa obsesja na punkcie efektywności procesów biznesowych. W trakcie jednej tylko konsultacji dostałem pakiet narzędzi i konkretnych podpowiedzi, Część z nich rzucała zupełnie nowe światło na problemy, z którymi się zmagałem. Wisienką na torcie jest atmosfera serdeczności i sympatii, którą Robert wokół siebie roztacza.
Artur Rozmysł
Właściciel
Robert Wojtachnik jest doskonałym ekspertem w zakresie efektywności przedsiębiorstw i nowoczesnych systemów zarządzania. Wie, jak używać nowoczesnych narzędzi (strategia transformacji cyfrowej, architektura przedsiębiorstwa, SAFe) i przekuwać je w sukces przedsiębiorstwa. Wystarczy jedno spotkanie z Robertem, żebym zobaczyć, że jego praktyczne wskazówki pozwalają zmienić perspektywę i otworzyć umysł na nowości. Transformacje i optymalizacje przeprowadzone wspólnie z Robertem dają naprawdę ponadprzeciętne efekty.
Michał Sokołowski
Dyrektor Sprzedaży, Bellako
Jako osoba, która ma wiedzę IT posiada unikalna umiejętność mówienia o niej i przedstawiania problemów technologicznych w ten sposób iż każdy z biznesu zrozumie. Osobiście wiem ze nie jest to łatwe dla technologów gdy maja mówić "Sienkiewiczem" o zawiłościach w IT. Należy podkreślić iż Robert jest niezwykle sprawny i skuteczny w realizacji trudnych i skomplikowanych projektach IT. Ogromne pokłady energii i temperamentu pozwalają Robertowi na realizację trudnych zadań zawodowych w biznesie oraz w nietuzinkowy sposób opowiadać o zdobytych doświadczeniach.
Dr. Bartosz Wachnik
Członek Zarządu, Współwłaściciel, Alna Business Poland
Projekty w których współpracowaliśmy wymagały często nieszablonowego podejścia oraz zwinnego rozwiązywania problemów, co zawsze się udawało i Klient końcowy dostawał zawsze to na co liczył, czyli większą efektywność. Pan Robert to profesjonalista w każdym calu.
Krzysztof Chaładyn
Współwłaściciel, VP w Otimo

Dołącz do rocznego programu rozwojowego i odkryj potencjał lidera w sobie

Zawód menadżer

Kurs video + mentoringi grupowe online
6000PLN
1650 PLN cena kursu specjalnie dla Ciebie
 • Kurs obejmujący 11 modułów, 70 lekcji (30 godzin 48 minut)
 • Mentoringi grupowe online przez 12 m-cy - 1 sesja/m-c
 • Dostęp do platformy kursowej przez 12 m-cy
 • 2 zeszyty ćwiczeń (100 stron), karty pracy, 4 testy (w tym kolorów osobowości), przykłady kodeksu honorowego, expose menadżera, mapa kompetencji, 12 wyróżników kultury, pytania rekrutacyjne, 46 strategii radzenia sobie z oporem
 • Grupa wsparcia na Discord przez 12 m-cy
 • Certyfikat ukończenia kursu Zawód menadżer (po ukończeniu 11 modułów)
 • Licencja na wykorzystanie metody oraz szablonów w Twojej organizacji
Hit